JUDO BALTIC CUP 28.05.2021 GDYNIA
Current time
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
WU12-28
(PDF)
WU12-32
(PDF)
WU12-36
(PDF)
WU12-40
(PDF)
WU12-44
(PDF)
WU12-48
(PDF)
WU12+48
(PDF)
MU12-27
(PDF)
MU12-29
(PDF)
MU12-32
(PDF)
MU12-35
(PDF)
MU12-38
(PDF)
MU12-42
(PDF)
MU12-46
(PDF)
MU12-50
(PDF)
MU12-55
(PDF)
MU12-60
(PDF)
MU12-66
(PDF)
MU12+66
(PDF)
WU14-36
(PDF)
WU14-40
(PDF)
WU14-44
(PDF)
WU14-48
(PDF)
WU14-52
(PDF)
WU14-57
(PDF)
WU14-63
(PDF)
WU14+63
(PDF)
MU14-32
(PDF)
MU14-35
(PDF)
MU14-38
(PDF)
MU14-42
(PDF)
MU14-46
(PDF)
MU14-50
(PDF)
MU14-55
(PDF)
MU14-60
(PDF)
MU14-66
(PDF)
MU14-73
(PDF)
MU14+73
(PDF)
Competitors
Name
Grade
Club
Category
Pos
Artur ALESZEWICZ
?
UKS AJ Dragon
MU14-46
5.
Jan APANOWICZ
?
UKS TOMITA ELBLĄG
MU14-60
7.
Amelia BAGROWSKA
?
UKS 10 Bydgoszcz
WU14-36
5.
Kacper BANASZAK
?
UKS GALEON GDYNIA
MU12-50
1.
Kacper BEDNARCZUK
?
UKS TOMITA ELBLĄG
MU14-38
3.
Jakub BEJM
?
UKS AJ Dragon
MU12-46
-
Fabian BELKA
?
UKS Kosai Judo
MU14-55
-
Hanna BIAŁA
?
UKS SameJudo
WU12+48
3.
Nikodem BIAŁK
?
UKS SIMBA REDA
MU14+73
3.
Filip BIAŁOŃ
?
UKS Siódemka Strz. Op.
MU14-66
-
WIKTOR BORKOWSKI
?
MKS OLIMPIJCZYK WŁ.
MU12-42
1.
JAKUB BORZĘCKI
?
UKJ RYŚ WARSZAWA
MU14-55
1.
Adrian BRODECKI
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU14-55
7.
Karol BRZEZIŃSKI
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU12-46
3.
Piotr BRZEZIŃSKI
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU14-55
2.
Julian BRZOZOWSKI
?
UKS SameJudo
MU14-46
-
Oktawian BUCZYŃSKI
?
KJ GRIZZLY GDAŃSK
MU14-42
-
Patrycja BURZYŃSKA
?
UKS 10 Bydgoszcz
WU14-40
3.
Gleb BUSILKOW
?
UKS Siódemka Strz. Op.
MU14-42
-
TAMIR BUURAL
?
UKJ WATAHA GDYNIA
MU14+73
7.
Dariusz BYCZUK
?
SGKS Wybrzeże
MU12-38
3.
Jeremiasz BĘTKOWSKI
?
KS Kuzushi Kielce
MU14-50
1.
MICHAŁ BŁASZCZYKIEWICZ
?
MULKUS GDYNIA
MU14+73
3.
Nikodem CECHOSZ
?
UKS SIMBA REDA
MU12-38
2.
Nela CHMIELEWSKA
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
WU12-32
2.
Paweł CICHY
?
UKS Arashi Łódź
MU14-35
7.
ANTONI CIESLINSKI
?
UKS de La Salle GD.
MU14-60
1.
Zosia CIEŚLUK
?
UKS SameJudo
WU12-48
3.
Jakub CWALINA
?
SGKS Wybrzeże
MU12-38
-
Natasza CYDZIK
?
UKS SENSHI Olsztyn
WU12-40
1.
Jan CYDZIK
?
UKS SENSHI Olsztyn
MU14-50
3.
Szymon CYGAŃSKI
?
UKS Kosai Judo
MU12+66
4.
Kuba CYNARZEWSKI
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU12-55
2.
Damian CYRGANOWICZ
?
TS Judo Gryf Słupsk
MU14-38
-
Stanisław CZENKUSZ
?
UKS de La Salle GD.
MU14-38
5.
Karina CZERWIŃSKA - KOWAR
?
UKS Judo FC
WU14-36
7.
Karina CZERWIŃSKA - KOWAR
?
UKS Judo FC
WU12-32
1.
LENA DANELCZYK
?
KJ SHAMO EŁK
WU14-44
-
Emil DEMBEK
?
UKS AJ Dragon
MU12-35
5.
Antonina DEREWICZ
?
UKS Opty Gdynia
WU12-32
3.
Bartłomiej DOBROWOLSKI
?
UKS SameJudo
MU14-35
1.
Emilia DOBRZYŃSKA
?
UKJ Champion W-wa
WU14-36
7.
Kamil DOLOTA
?
UKS SameJudo
MU14-35
2.
Maciej DRYKA
?
Zatoka Braniewo
MU14+73
1.
Pola DRYWA
?
UKS GALEON GDYNIA
WU14-36
3.
Radosław DUTKIEWICZ
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU14-42
3.
Nadia DZIADKO
?
UKS SIMBA REDA
WU12+48
1.
Jakub DZIEDZIC
?
UKS AJ Dragon
MU12-27
2.
Szymon DĄBROWSKI
?
KJ GRIZZLY GDAŃSK
MU12-46
-
Filip FLADER-PERET
?
GKS OLIMPIA GRUDZ.
MU14-46
-
Emilia FURMAŃSKA
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
WU14-40
-
Szymon FURMAŃSKI
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU12-35
1.
ANTONI GAJEWSKI
?
MKS OLIMPIJCZYK WŁ.
MU14-66
-
Mikołaj GALIŃSKI
?
MKS Truso Elbląg
MU14-50
5.
Maya GASPARRINI
?
UKS GALEON GDYNIA
WU14-57
3.
Borys GAZA
?
UKS Kosai Judo
MU12-50
2.
Julia GERASZEK
?
UKS Opty Gdynia
WU14-44
3.
Antonina GLEŃ
?
UKS SameJudo
WU14-40
1.
JAKUB GLEŃSKI
?
UKJ WATAHA GDYNIA
MU14-42
-
Szymon GMAJ
?
UKJ Champion W-wa
MU14-50
5.
Sebastian GNIADEK
?
Zatoka Braniewo
MU12-38
-
Natalia GNIADY
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
WU14-44
3.
Jakub GOTALSKI
?
UKS de La Salle GD.
MU14-55
-
Kamil GRABOWSKI
?
Bydgoski KS Judo
MU14-50
-
Artur GRIGORYAN
?
UKS AJ Dragon
MU12-35
7.
Jagoda GROŃSKA
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
WU14-40
-
Radosław GRUNWALD
?
UKS Opty Gdynia
MU14-42
-
Wiktor GRZEŚ
?
UKS AJ Dragon
MU14-35
5.
Hubert GRZEŚKIEWICZ
?
UKS AJ Dragon
MU12-32
-
Jakub GRZEŚKIEWICZ
?
UKS AJ Dragon
MU14-42
5.
Stanisław GÓRNY
?
UKS AJ Dragon
MU12-60
3.
Jędrzej GŁUSZYK
?
UKS CONRAD Gdańsk
MU14-35
5.
Eryk HILDEBRANDT
?
UKS Kodokan Toruń
MU14-46
-
Ernest HOPPE
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU14-42
1.
Maciej IDZIKOWSKI
?
UKS CONRAD Gdańsk
MU14-46
3.
Maja JABŁOŃSKA
?
UKS AJ Dragon
WU12+48
-
Borys JANICKI
?
UKS Raion Pruszcz Gd.
MU12-35
-
Martyna JAROSZ
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
WU12+48
3.
Maciej JERSZYŃSKI
?
TS Judo Gryf Słupsk
MU14-60
5.
Oskar JURCZYK
?
UKS 10 Bydgoszcz
MU14-32
3.
Szymon JURGUĆ
?
UKS Kosai Judo
MU12+66
2.
Nela JURKIEWICZ
?
UKS Raion Pruszcz Gd.
WU12-48
2.
Emilia JUSZCZYK
?
KJ GRIZZLY GDAŃSK
WU12+48
2.
Antoni JÓZEFIAK
?
UKS AJ Dragon
MU14-55
-
Marcel JÓZEFOWICZ
?
GKS OLIMPIA GRUDZ.
MU14-35
3.
Gabriel JÓŹWIAK
?
UKS SameJudo
MU12-29
2.
Kamil JĘDRZEJCZAK
?
TS Judo Gryf Słupsk
MU12-35
2.
Kuliś KACPER
?
UKS Raion Pruszcz Gd.
MU12-46
7.
Oskar KACZOROWSKI
?
UKS CONRAD Gdańsk
MU14-55
3.
Beata KALETA
?
UKJ Champion W-wa
WU14-40
7.
Dominik KALINOWSKI
?
SGKS Wybrzeże
MU14+73
7.
Szymon KALWARA
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU12-42
7.
Tomasz KAMIŃSKI
?
UKS SameJudo
MU12-38
7.
Tymoteusz KAMIŃSKI
?
UKS AJ Dragon
MU12-35
-
Iga KAWAŁEK
?
TS Judo Gryf Słupsk
WU12-40
3.
Igor KAZALSKI
?
UKS CONRAD Gdańsk
MU12-32
3.
Kamil KAZANA
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU14-42
3.
Harry KERBOF
?
Niderlands
MU14-66
3.
Marcel KIERSTEIN
?
GKS OLIMPIA GRUDZ.
MU12+66
1.
JULIA KLEJSA
?
GKS ŻUKOWO
WU14-52
-
Jan KLUKOWSKI
?
UKS SameJudo
MU12-55
1.
Tymoteusz KNAP
?
UKS Arashi Łódź
MU14-50
-
Maks KOJ-IDZIKOWSKI
?
UKS Opty Gdynia
MU14-46
-
Adrian KONIECZNY
?
UKS GALEON GDYNIA
MU12-42
7.
Patryk KONIECZNY
?
UKS GALEON GDYNIA
MU12-32
3.
Szymon KONIOR
?
Judo Mizuka
MU14-55
3.
Wiktor KONKEL
?
UKS AJ Dragon
MU12-55
3.
Daniel KORNACKI
?
GKS OLIMPIA GRUDZ.
MU12-35
-
Gleb KORZH
?
AZS AWFiS Gdańsk
MU14-50
3.
VICTOR KOTVICKY
?
GKS ŻUKOWO
MU12-42
-
Mateusz KOWALCZYK
?
UKS AJ Dragon
MU12-32
-
Szymon KOWALCZYK
?
UKS SameJudo
MU14-38
3.
JULIA KOZIELEC
?
JUDO TORA Wierzch.
WU14-44
1.
Franciszek KOZIKOWSKI
?
UKS Opty Gdynia
MU12-55
5.
Kacper KOŻUCHOWSKI
?
UKS SameJudo
MU12-42
3.
Mateusz KRAUSE
?
UKS Kosai Judo
MU14-46
-
Franciszek KREFT
?
SGKS Wybrzeże
MU14-55
5.
Michał KRZEBIETKE
?
UKS AJ Dragon
MU12-29
1.
Wiktor KRZYMIŃSKI
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU12-35
3.
Nikodem KRÓLIK
?
UKS AJ Dragon
MU12-32
-
Maja KULIK
?
UKS Opty Gdynia
WU14-36
-
Filip KULIŚ
?
UKS Raion Pruszcz Gd.
MU14-55
-
Rafał KURBAT
?
UKS TOMITA ELBLĄG
MU14+73
-
Maksymilian KURPESA
?
UKS Arashi Łódź
MU12-46
3.
Leon KUSZ
?
UKS SIMBA REDA
MU12-38
3.
Zuzanna KWIETNIAK
?
KSJ Victoria
WU14-44
2.
Amelia LADEMANN
?
UKS GALEON GDYNIA
WU14-36
-
Wiktoria LE KHAC
?
UKS 10 Bydgoszcz
WU14-52
3.
Gabriela LECHOWICZ
?
UKS Judo FC
WU14-40
-
Gabriela LECHOWICZ
?
UKS Judo FC
WU12-40
2.
Marek LECHOWICZ
?
UKS Judo FC
MU14-66
1.
Natalia LEMKE
?
UKS Opty Gdynia
WU14-48
3.
FRANCISZEK LESIŃSKI
?
UKJ WATAHA GDYNIA
MU14-60
-
Wiktor LESZCZYŃSKI
?
UKS AJ Dragon
MU12-35
-
Amelia LEWANDOWSKA
?
GKS OLIMPIA GRUDZ.
WU12-28
1.
JUlia LEŃSKA
?
UKS SENSHI Olsztyn
WU14-36
-
Mateusz LEŚNIEWSKI
?
UKS AJ Dragon
MU14-46
7.
Feliks LIBERAK
?
UKS Opty Gdynia
MU14-32
-
Igor LIGNOWSKI
?
UKS Kosai Judo
MU14-66
3.
Inno LOEBER
?
Karel Gietelink Sport
MU14-50
-
Cezary MAGIERA
?
UKS SIMBA REDA
MU14-46
3.
Szwacka MAJA
?
KJ GRIZZLY GDAŃSK
WU14-36
-
Julia MAJEWSKA
?
UKS Judo FC
WU14-52
3.
Martyna MAKOWSKA
?
KS AK. JUDO Łódź
WU14-36
-
Fabian MAKSIMOWICZ
?
UKS SameJudo
MU12-32
1.
Lena MANIAK
?
UKJ Champion W-wa
WU14-40
-
Aleksander MARCHWIŃSKI
?
UKS AJ Dragon
MU12-35
3.
Szymon MARCINIAK
?
TS Judo Gryf Słupsk
MU14-38
-
Maria MARCZAK
?
UKS SameJudo
WU12-36
2.
Milena MAREK
?
UKS 10 Bydgoszcz
WU14-63
1.
Marcel MASHBAT
?
UKS SENSHI Olsztyn
MU14-50
-
Franciszek MASŁOŃ
?
UKS SENSHI Olsztyn
MU14-46
7.
Dawid MAZUREK
?
Judo Mizuka
MU14-42
-
Piotr MAZUROWSKI
?
UKS de La Salle GD.
MU12-35
5.
Piotr MAŁACHA
?
LKS SZUBINIANKA
MU14-46
1.
Marta MAŃKOWSKA
?
UKS Kodokan Toruń
WU14-48
1.
Dawid MEKA
?
UKS Opty Gdynia
MU14-50
7.
Szymon MERDAS
?
UKS GALEON GDYNIA
MU12-42
5.
Wojciech MICHALAK
?
UKJ Champion W-wa
MU14-38
1.
Helena MIKOŁAJCZYK
?
UKS Opty Gdynia
WU14-57
2.
KRZYSZTOF MILIK
?
GKS ŻUKOWO
MU12-55
4.
FILIP MILIK
?
GKS ŻUKOWO
MU12-38
-
Maja MORAWSKA
?
UKS SameJudo
WU12-48
1.
Antoni MORKOWSKI
?
UKS 10 Bydgoszcz
MU14-46
-
Mateusz MOSZCZYŃSKI
?
TS Judo Gryf Słupsk
MU14-42
7.
Bartosz MRUCZEK
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU12-60
1.
Zuzanna MUCHA
?
UKJ Champion W-wa
WU14-40
7.
Martyna MULLER
?
UKS Opty Gdynia
WU14-57
-
Milena MUSIAŁ
?
UMKS ŻAK KIELCE
WU12+48
-
Piotr NIEŻORAWSKI
?
UKS GALEON GDYNIA
MU12-35
-
Nikola NOWICKA
?
UKS 10 Bydgoszcz
WU14+63
3.
Witold NOWOSIELSKI
?
UKS GALEON GDYNIA
MU12-35
-
Bartosz ODYA
?
UKS AJ Dragon
MU12-42
-
Humer OLEJNICZAK
?
TS Judo Gryf Słupsk
MU12-38
7.
JAN OSOWSKI
?
UKJ WATAHA GDYNIA
MU14-35
-
Kuba PACEWICZ
?
TS Judo Gryf Słupsk
MU14-38
5.
GABRIELA PADŁO
?
JUDO TORA Wierzch.
WU14-63
2.
ALBERT PAK
?
UKS SameJudo
MU14-32
1.
Olgierd PANCEWICZ
?
UKS GALEON GDYNIA
MU12-38
-
Julia PAPAJ
?
UKS SameJudo
WU14-57
1.
Paulina PASIK
?
KS Gwardia BB
WU12-44
1.
Lena PASZEK
?
KS Gwardia BB
WU14-48
2.
DAMIAN PASZKOWSKI
?
KJ SHAMO EŁK
MU14-35
-
Bartosz PAWLAK
?
UKS Raion Pruszcz Gd.
MU14-55
-
Małgorzata PAWLAK
?
UKS Raion Pruszcz Gd.
WU12-44
3.
Jakub PAWLAK
?
Kazoku Judo GD.
MU12-46
1.
Selena PAWŁOWSKA
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
WU14-36
3.
Paulina PERZ
?
UKS SameJudo
WU14-48
3.
Tymon PIASECKI
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
MU14+73
-
OLIWIA PIECZYKOLAN
?
GKS ŻUKOWO
WU14-36
-
Maksymilian PIEŃKOSZ
?
UKS SameJudo
MU14-60
3.
Karolina POKRYWKA
?
UKS Opty Gdynia
WU14-52
-
Andrzej POLETAJEW
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU14-35
3.
Filip PORĘBA
?
MKS Truso Elbląg
MU14-60
3.
Konrad POTRATZ
?
SGKS Wybrzeże
MU12-38
1.
Szymon PRUSZKOWSKI
?
GKS OLIMPIA GRUDZ.
MU12-32
-
Maja PRZEWOŹNY
?
UKS Opty Gdynia
WU14-44
-
Zofia PRZYBYLSKA
?
UKS Judo FC
WU14-40
3.
Witek PRZYBYLSKI
?
UKS Judo FC
MU12-38
5.
Piotr PTASZEK
?
UKS AJ Dragon
MU14-38
7.
Kacper PYDZIK
?
UKS SameJudo
MU14-42
2.
Stanisław PĘZIK
?
UKS Arashi Łódź
MU12-38
-
Iga RAMUS
?
UMKS ŻAK KIELCE
WU14-40
5.
Łucja ROGUSKA
?
UKS SameJudo
WU12+48
-
Maciej ROMAN
?
UKS Opty Gdynia
MU14-35
-
Michał ROMAN
?
UKS Opty Gdynia
MU14-32
-
Michał ROMAN
?
UKS Opty Gdynia
MU12-32
2.
Jakub RUP
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU14-60
7.
Natalia RUTKOWSKA
?
UKS SIMBA REDA
WU14-57
3.
Antoni RYTLEWSKI
?
Nippon Olsztyn
MU12-35
-
Borysław RYTLEWSKI
?
KJ GRIZZLY GDAŃSK
MU14+73
-
Tymon RYTLEWSKI
?
Nippon Olsztyn
MU14-55
-
Filip SACZEK
?
UKS AJ Dragon
MU14-32
3.
Maciej SADOWSKI
?
UKS Raion Pruszcz Gd.
MU14-55
-
STANISŁAW SAMULCZYK
?
UKJ WATAHA GDYNIA
MU14-50
-
Szymon SAMULEWSKI
?
UKS Kosai Judo
MU12-27
1.
Hania SARNOWSKA
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
WU12-28
2.
Mateusz SAWCZYSZYN
?
KJ GRIZZLY GDAŃSK
MU14-50
-
Michał SERAFIN
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU12-38
-
Vitalina SHIRINA
?
UKS GALEON GDYNIA
WU14-63
3.
Zuzanna SIELSKA
?
UKS TOMITA ELBLĄG
WU14-36
1.
JULIA SIENKIEWICZ
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
WU14-52
1.
Antoni SIKORSKI
?
UKS SameJudo
MU14-66
2.
Łucja SKOWROŃSKA
?
UKS AJ Dragon
WU12-36
3.
Kacper SKUP
?
UKS SameJudo
MU12-38
-
Martyna SOBISZ
?
UKS GALEON GDYNIA
WU14+63
1.
Oskar SOBOTKA
?
UKS Kosai Judo
MU12-38
-
ROKSANA SOBUCKA
?
MKS OLIMPIJCZYK WŁ.
WU14-48
-
Nela SOCHACKA
?
UKS Judo FC
WU14-36
5.
Nela SOCHACKA
?
UKS Judo FC
WU12-36
1.
OTYLIA SOSNOWSKA
?
KJ SHAMO EŁK
WU14-52
-
Nikodem SOWA
?
UKS Kosai Judo
MU14-50
2.
Tymon SOŚNIAK
?
TS Judo Gryf Słupsk
MU12-46
5.
NICOLA SPYCHALSKA
?
MKS OLIMPIJCZYK WŁ.
WU14-36
2.
OLIWIER SPYCHALSKI
?
MKS OLIMPIJCZYK WŁ.
MU14-50
-
Weronika STACHARSKA
?
UKS AJ Dragon
WU14-63
4.
Filip STACHURSKI
?
UKS Opty Gdynia
MU14-50
-
Magdalena STAFINIAK
?
UKS Opty Gdynia
WU14-52
-
Ksenia STEMSKA
?
UKS 10 Bydgoszcz
WU14-40
5.
Wiktor STEPANIUK
?
UKS Kosai Judo
MU12-42
-
Szymon STODOLNIK
?
Zatoka Braniewo
MU12-46
2.
Adrian STYCZYŃSKI
?
UKJ Champion W-wa
MU14-38
2.
Jakub STĘPAK
?
UKS CONRAD Gdańsk
MU12-60
2.
Emilian SUPLICKI
?
UKS Kodokan Toruń
MU14-55
-
Julian SUPLICKI
?
UKS Kodokan Toruń
MU14-73
2.
Cezary SZATKOWSKI
?
GKS OLIMPIA GRUDZ.
MU14-50
-
Kacper SZATKOWSKI
?
GKS OLIMPIA GRUDZ.
MU12-38
-
Maksymilian SZPINDA
?
UKS AJ Dragon
MU12-29
4.
Daniel SZUROWSKI
?
UKS Opty Gdynia
MU14-55
-
Wojciech SZWACKI
?
KJ GRIZZLY GDAŃSK
MU14-55
5.
Bartosz SZWARC
?
UKS AJ Dragon
MU12+66
5.
Mikołaj SZYMAŃSKI
?
UKS Opty Gdynia
MU12-66
1.
Paweł TACZYŃSKI
?
GKS OLIMPIA GRUDZ.
MU12-42
5.
Maria TOBERA
?
UMKS ŻAK KIELCE
WU14+63
2.
Wiktoria TOKARCZYK
?
UKS SameJudo
WU12-44
2.
KASPER URBAŃSKI
?
GKS ŻUKOWO
MU12-38
5.
Michelle VITALE
?
UMKS ŻAK KIELCE
WU14-57
-
Antoni WACHOWIEC
?
UKS SameJudo
MU12-46
7.
Dawid WAROCZYK
?
UKS CONRAD Gdańsk
MU14-50
-
Jakub WAĆKO
?
UKS SameJudo
MU14+73
5.
Hanna WEGIENEK
?
SGKS Wybrzeże
WU14-52
2.
Franciszek WESTPHAL
?
UKS AJ Dragon
MU12-50
3.
Barbara WIECZOREK
?
Bydgoski KS Judo
WU14-52
-
Paweł WIEWIÓRKA
?
UKS GALEON GDYNIA
MU12+66
3.
Antoni WILKOWSKI
?
UKS de La Salle GD.
MU14-73
1.
Samuel WITKE
?
UKS AJ Dragon
MU12-35
7.
Julia WIŚNIEWSKA
?
UKS SameJudo
WU12-28
3.
Pola WIŚNIEWSKA
?
KJ GRIZZLY GDAŃSK
WU14-48
-
Antoni WIŚNIEWSKI
?
KJ GRIZZLY GDAŃSK
MU12-29
3.
Leon WODZYŃSKI
?
UKS SameJudo
MU14-42
5.
Artur WOJAS
?
GKS OLIMPIA GRUDZ.
MU14-38
7.
Tomasz WOJCIECHOWSKI
?
UKS AJ Dragon
MU14-35
7.
Ernest WOJNA
?
UKS Arashi Łódź
MU14-50
7.
Adam WOJTAN
?
UKS Raion Pruszcz Gd.
MU14-50
-
Karol WOLNIAKOWSKI
?
UKS CONRAD Gdańsk
MU14-46
2.
Wiktor WOŁĄSEWICZ
?
Judo Mizuka
MU14-66
-
Adam WYPYCH
?
UKS SameJudo
MU12-35
-
Piotr WYSOCKI
?
UKS SENSHI Olsztyn
MU14-32
2.
Szymon ZAJĄCZKOWSKI
?
Judo Mizuka
MU14-55
7.
Dominik ZAMOJSKI
?
UKS Arashi Łódź
MU14-38
-
Ina ZIELIŃSKA
?
UKS SameJudo
WU14-40
2.
Szymon ZIELIŃSKI
?
MKS Truso Elbląg
MU14-60
5.
Kamil ZIMNY
?
UKS Opty Gdynia
MU12-42
3.
Piotr ZIĘBA
?
UKS AJ Dragon
MU14-46
5.
Tymon ZWIERZCHOWSKI
?
UKS Arashi Łódź
MU14+73
5.
Sylwester ŁAPIŃSKI
?
KSJ GWARDIA KOSZALIN
MU14+73
2.
Iwo ŁAWNICZAK
?
UKS Opty Gdynia
MU14-38
-
Igor ŁUTAJ
?
Zatoka Braniewo
MU14-42
7.
Tymon ŚCISŁOWSKI
?
KJ GRIZZLY GDAŃSK
MU12-42
2.
Kacper ŚLEDŹ
?
UKS TOMITA ELBLĄG
MU14-66
-
Gustaw ŻOŁNIEROWICZ
?
UKS SameJudo
MU12-46
5.
Antek ŻUK
?
TS Judo Gryf Słupsk
MU14-55
-
Szymon ŻYREK
?
KS Gwardia BB
MU14-60
2.
Filip ŻYŁO
?
KJ GRIZZLY GDAŃSK
MU12-35
-