LIGA POŁUDNIE 09.05.2021 BIELSKO-BIAŁA
Current time
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
FU8-18
(PDF)
FU8+30
(PDF)
MU8-18
(PDF)
MU8-20
(PDF)
MU8-22
(PDF)
MU8-24
(PDF)
MU8-26
(PDF)
MU8-28
(PDF)
MU8-30
(PDF)
FU10-24
(PDF)
FU10-26
(PDF)
FU10-28
(PDF)
FU10-30
(PDF)
FU10-32
(PDF)
FU10-34
(PDF)
FU10+34
(PDF)
MU10-22
(PDF)
MU10-24
(PDF)
MU10-26
(PDF)
MU10-28
(PDF)
MU10-30
(PDF)
MU10-32
(PDF)
MU10-34
(PDF)
MU10-36
(PDF)
MU10+40
(PDF)
FU12-26
(PDF)
FU12-29
(PDF)
FU12-32
(PDF)
FU12-38
(PDF)
FU12-41
(PDF)
FU12-44
(PDF)
FU12+44
(PDF)
FU12+44/2
(PDF)
MU12-24
(PDF)
MU12-27
(PDF)
MU12-30
(PDF)
MU12-33
(PDF)
MU12-36
(PDF)
MU12-39
(PDF)
MU12-42
(PDF)
MU12-45
(PDF)
MU12-48
(PDF)
MU12+48
(PDF)
FU14-34
(PDF)
FU14-37
(PDF)
FU14-40
(PDF)
FU14-43
(PDF)
FU14-46
(PDF)
FU14-49
(PDF)
FU14-52
(PDF)
FU14-55
(PDF)
FU14+55
(PDF)
MU14-36
(PDF)
MU14-39
(PDF)
MU14-42
(PDF)
MU14-45
(PDF)
MU14-48
(PDF)
MU14-51
(PDF)
MU14-54
(PDF)
MU14-57
(PDF)
MU14+60
(PDF)
Competitors
Name
Grade
Club
Category
Pos
LENA ANDREJAK
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU12-44
1.
Maksymilian ANTECKI
?
KS Gwardia Tychy
MU12-45
2.
ZOFIA ARCYZ
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU14-46
2.
CHETVERIKOV ARTEM
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU8-28
3.
TYMEK BAGINSKI
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU8-30
1.
Wiktoria BARON
?
UKS IPPON TYCHY
FU12-41
2.
Daria BEDNAREK
?
UKS JUDO Mysłowice
FU12-26
1.
EMILIA BIADACZ
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU14-46
-
Maja BIEG
?
KS Akademia Sparta Skoczów
FU12-32
1.
FILIP BIERZYNSKI
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU10-28
5.
Jagoda BIESIADECKA
?
UKS JUDO Mysłowice
FU14-37
1.
Liwia BIESIADECKA
?
UKS JUDO Mysłowice
FU14-34
2.
Bruno BOGADZIŃSKI
?
UKS Karkosz Team
MU12-30
-
DOMINIK BORKIEWICZ
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12-33
7.
KAMILA BORKIEWICZ
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU10-26
2.
ANNA BOROWICZ
?
GKS CZARNI BYTOM
FU14-37
2.
Liliana BOROWIEC
?
KS Gwardia Tychy
FU10-28
3.
LENA BORTLIK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU8-18
1.
BARTOSZ BRUDNICKI
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU10-26
3.
NAJMILA BRUDNY
?
KS CIESZYN
FU14-52
2.
BARTOSZ BRZEZIŃSKI
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU14+60
4.
Kalina BYRSKA
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
FU12-29
2.
Bruno BYRSKI
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU10-26
-
JAGODA BYSIEC
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU12+44
3.
DAMIAN CHALAT
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12+48
-
WOJCIECH CHILIŃSKI
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU8-28
1.
Antoni CHMURA
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU12-36
-
Daria CHOWANIEC
?
KS KEJZA TEAM RYBNIK
FU14-55
2.
Aleksander CHROSTEK
?
KS Gwardia Tychy
MU10-26
1.
Maciej CHROSTEK
?
KS Gwardia Tychy
MU14-51
2.
ALEKS CHYBIDZIURA
?
KS CIESZYN
MU8-18
1.
Karol CIEŚLAR
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU12+48
3.
WOJCIECH COFAŁA
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12+48
7.
Filip CYGAN
?
UKS JUDO Mysłowice
MU14-48
1.
MAJA CZAUDERNA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU10-30
2.
ZOFIA CZAUDERNA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU10-32
1.
Klaudia CZERWIŃSKA
?
UKS IPPON TYCHY
FU10-28
4.
Dawid CZERWIŃSKI
?
UKS IPPON TYCHY
MU14-42
2.
FILIP DAWID
?
KS CIESZYN
MU10-36
5.
JAKUB DERKACZ
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12-33
-
Szymon DOMAŃSKI
?
UKS IPPON TYCHY
MU14-39
3.
Paulina DRACZYŃSKA
?
KS Gwardia Tychy
FU14-55
3.
Wojciech DRACZYŃSKI
?
KS Gwardia Tychy
MU14-42
4.
MACIEJ DRĄG
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU8-20
3.
MACIEJ DRĄG
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-22
-
WOJCIECH DRĄG
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-39
1.
WOJCIECH DRĄG
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU14-39
1.
DAWID DUCHOWICZ
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12+48
1.
JULIA DUDA
?
GKS CZARNI BYTOM
FU14-43
1.
Tomasz DUDA
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU10-28
3.
NIKODEM DUDKIEWICZ
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-36
1.
PIOTR DUDZIK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-36
4.
Franciszek DŁUGAJCZYK
?
UKS JUDO Mysłowice
MU14-48
5.
Michał DŁUGOSZ
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU10-36
3.
CHRISTIAN FRATER
?
CESKY TESIN
MU10-28
1.
JAKUB GEMBALA
?
KS CIESZYN
MU10-30
-
Tymon GLUZA
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU10+40
5.
Konrad GOLIŃSKI
?
UKS IPPON TYCHY
MU14+60
3.
TOMASZ GOSEK
?
KS CIESZYN
MU12-48
-
Maciej GRABIŃSKI
?
UKS IPPON TYCHY
MU12+48
5.
Filip GRABSKI
?
UKS Karkosz Team
MU12-45
1.
BARTEK GRZELAK
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU8-24
4.
MAGDALENA GRZESIAK
?
GKS CZARNI BYTOM
FU14-46
3.
JAKUB GRZYBEK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-24
3.
JAKUB GRZYBEK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-24
1.
SZYMON GWOREK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-26
3.
NADIA GWÓŹDŹ
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU12+44
-
WIKTORIA GŁOWACKA
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU14-46
-
DAWID GŁOWACKI
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12-39
5.
Dawid HALTOF
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU12-27
2.
FABIAN HARAZIM
?
KS CIESZYN
MU12-48
-
Michał HEJDUK
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU10-32
2.
Jadwiga HERMAN
?
UKS JUDO Mysłowice
FU14-34
1.
Jędrzej HERMAN
?
UKS JUDO Mysłowice
MU10-30
1.
Wiktor JABŁOŃSKI
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU8-28
2.
Miłosz JAKIELASZEK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-27
1.
Dominik JAKUBOWSKI
?
UKS Karkosz Team
MU14-42
1.
BLAZEJ JANKOWSKI
?
KS CIESZYN
MU12+48
7.
Nikola JAROSIŃSKA
?
UKS IPPON TYCHY
FU14-55
1.
MATEUSZ JASINSKI
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU8-26
1.
TYMON JAWORSKI
?
UKS AHINSA TG
FU8+30
2.
MICHAŁ JEDRZEJCZYK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-28
2.
PAWEŁ JĘDRZEJCZYK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-33
3.
JAKUB KACHEL
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU10-32
4.
ADA KALITA
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU12-29
3.
MIKOŁAJ KAMIŃSKI
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-36
5.
MIŁOSZ KANIA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-42
5.
Agata KARAUDA
?
KS Gwardia Tychy
FU10-32
5.
Jason KARIMOV
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU14-45
1.
Gabriel KARKOSZ
?
UKS Karkosz Team
MU10-24
2.
TEREZA KAVALIKOVA
?
CESKY TESIN
FU10+34
1.
ZUZANNA KLUŹ
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU14-49
2.
OSKAR KNOCHOWSKI
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12+48
-
ALEKSANDER KOBIELUS
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU8-18
3.
MARCEL KOCHAN
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU14+60
1.
IGOR KOCOŃ
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-42
3.
Tymoteusz KOKOT
?
KS Gwardia Tychy
MU12+48
5.
Hanna KOLONDRA
?
KS Akademia Sparta Skoczów
FU12-29
1.
FILIP KOMENDERA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU14-42
3.
IGA KOMENDERA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU10-26
3.
Hanna KONICKA
?
UKS JUDO Mysłowice
FU10-26
1.
MIKOLAJ KORNIJCZUK
?
KS JUDO HEJNAŁ KETY
MU12-36
-
ANTONI KOSARZ
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU8-18
2.
JAN KOSARZ
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU8-30
2.
Mikołaj KOSOWSKI
?
UKS IPPON TYCHY
MU12-39
7.
HANNA KOSTUR
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU12-38
3.
Seweryn KOWALEWSKI
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU12-33
-
Wiktoria KOWALSKA
?
KS Gwardia Tychy
FU10-32
4.
FRANCISZEK KOWALSKI
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU8-20
1.
FRANCISZEK KOWALSKI
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-22
1.
Amelia KOZAK
?
UKS IPPON TYCHY
FU12-44
2.
Ivo KOŁODZIEJ
?
UKS Karkosz Team
MU10-32
1.
Jarosław KRAWCZUK
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU14-51
4.
SZYMON KROGULEWSKI
?
KS CIESZYN
MU12+48
-
Bartłomiej KROKOSZ
?
KS Gwardia Tychy
MU12-36
2.
KSAWERY KROLICZEWSKI
?
UKS AHINSA TG
MU14+60
2.
MICHAŁ KROPKA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-36
5.
JAGODA KRUCZEK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU10-24
2.
Mikołaj KRUŻOŁEK
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU8-20
4.
Adam KRZYŻOWSKI
?
UKS IPPON TYCHY
MU14-57
4.
Mikołaj KUBALA
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU12-33
7.
TOBIASZ KUBICA
?
KS JUDO HEJNAŁ KETY
MU14-39
2.
Franciszek KUBIEŃ
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU12-36
7.
ADAM KUBIŚ
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU8+30
4.
Gaspar KUDZIA
?
KS KEJZA TEAM RYBNIK
MU12-33
5.
Kajetan KURDUN
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU12-30
-
EVA KURICOVA
?
CESKY TESIN
FU14+55
1.
Marcel KUROWSKI
?
UKS Karkosz Team
MU8-24
2.
ARISTILIS KURPIOS
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU14-57
5.
HANNA KURZEJA
?
UKS JUDO Mysłowice
MU8-22
3.
GABRIEL KUSZCZAK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-39
7.
Kacper KUZIO
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU12-48
-
Hanna KWAŚNIEWSKA
?
KS KEJZA TEAM RYBNIK
FU14-49
4.
Otylia KWAŚNIEWSKA
?
KS KEJZA TEAM RYBNIK
FU10-28
1.
DAWID KWAŚNY
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU14-54
2.
BORYS KŁAPTOCZ
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-39
-
MAKSYMILIAN LAJSKI
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-24
3.
ZUZANNA LANKOWSKA
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU12+44/2
1.
Jakub LASIA
?
KS Gwardia Tychy
MU10-24
-
FILIP LASZCZAK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-22
3.
Kuba LECHOWICZ
?
KS Gwardia Tychy
MU12+48
2.
LEON LIGĘSKA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-36
1.
LEON LIGĘSKA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU14-36
2.
LUDWIK LIGĘSKA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU8-20
2.
LUDWIK LIGĘSKA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-22
3.
IGOR LIPOWCZAN
?
KS CIESZYN
MU12-42
1.
Alan LOREK
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU14-48
5.
Borys LOREK
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU8-22
2.
Zuzanna LOSKA
?
KS Gwardia Tychy
FU10+34
2.
Martyna MACHAŁA
?
KS Akademia Sparta Skoczów
FU14-34
3.
ARKADIUSZ MACHLOWSKI
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-42
4.
Dawid MACHNA
?
UKS Karkosz Team
MU14-54
3.
Zofia MACHNA
?
UKS Karkosz Team
FU10-32
2.
KAMIL MADEJ
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12-39
2.
Lolita MAHEI
?
UKS IPPON TYCHY
FU14-52
3.
Tymofii MAHEI
?
UKS IPPON TYCHY
MU14+60
5.
DONAT MARCHEWKA
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12-48
3.
Gabriel MARTINEZ
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU12-48
2.
Wiktor MARTINEZ
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU12-30
3.
LEON MATKOWSKI
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU8+30
3.
MICHAL MAŁOTA
?
GKS CZARNI BYTOM
MU14-48
7.
LIWIA MENCEL
?
KS JUDO HEJNAŁ KETY
FU12+44
-
ANASTAZJA MICHALEC
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU10-34
2.
BARTEK MICHALEC
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12-33
-
SZYMON MICHALIK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10+40
1.
JAN MISKA
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU14-48
7.
Sandra MOKRY
?
UKS IPPON TYCHY
FU14-49
1.
MARIKA MOŚ
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU14-52
1.
NIKOLA MOŚ
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU12-41
1.
Mikołaj MUCHA
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU10+40
2.
Jan MULARCZYK
?
KS KEJZA TEAM RYBNIK
MU12-42
2.
Natalia MURCZEK
?
KS Gwardia Tychy
FU10-32
3.
Aleksander NIEMIEC
?
KS Gwardia Tychy
MU10-32
3.
Borys NOGA
?
KS Gwardia Tychy
MU10-36
2.
WOJCIECH NOGA
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12-39
5.
Tymon NOSEK
?
UKS Karkosz Team
FU8+30
5.
Robert NOWAK
?
UKS Karkosz Team
MU10-24
-
Benedykt NUREK
?
KS Gwardia Tychy
MU10-34
1.
IGA OBCARSKA
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU14-34
-
JAKUB OBRACAJ
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-30
1.
RADOSŁAW OBRACAJ
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU8-22
1.
RADOSŁAW OBRACAJ
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-22
2.
BARBARA OCHOCKA
?
UKS AHINSA TG
FU12-38
4.
ADAM OGRODZKI
?
KS CIESZYN
MU14-45
3.
Wojciech PACIERZ
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU12-30
-
EMILIA PACIOREK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU12+44
2.
Wiktor PARTYKA
?
UKS Karkosz Team
MU12-36
3.
Paulina PASIK
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
FU12+44
1.
Lena PASZEK
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
FU14-49
5.
Maksymilian PATOŁA
?
KS Gwardia Tychy
MU10-30
2.
Kacper PAŚ
?
KS Gwardia Tychy
MU12-30
3.
Magdalena PICHNIARCZYK
?
KS Gwardia Tychy
FU12-38
2.
Emilia PIECHOWSKA
?
UKS Karkosz Team
FU14-46
-
BARTOSZ PIERON
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12+48
3.
STANISŁAW PINTAL
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU14-48
-
KORNELIA PIPREK
?
KS CIESZYN
FU14-46
-
ZUZANNA PNIAK
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU14+55
2.
BARTOSZ PRUKSA
?
UKS JUDO Mysłowice
MU10+40
3.
DOMINIKA PURGAL
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU12-44
4.
OLIWIER PYKA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-22
-
JAKUB RUSIN
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-30
-
Natalia RUSIN
?
UKS JUDO Mysłowice
FU14+55
3.
HALINA RYDZIKOWSKA
?
UKS JUDO Mysłowice
FU14-49
3.
MIKOŁAJ SIERON
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU14-57
3.
Marta SIMON
?
UKS IPPON TYCHY
FU14-43
2.
Maria SKORUPSKA
?
KS Gwardia Tychy
FU10-24
3.
Zuzanna SKORUPSKA
?
KS Gwardia Tychy
FU12-26
3.
JAN SKROBOL
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU8-24
1.
Martyna SKUZA
?
KS Gwardia Tychy
FU12-26
2.
ADAM SLEZAK
?
UKS JUDO Mysłowice
MU12-39
3.
KRZYSZTOF SMALA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-48
1.
KRZYSZTOF SMALA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU14-48
3.
WOJCIECH SOBCZAK
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12-36
3.
Tymoteusz SOBIK
?
KS Gwardia Tychy
MU10-30
3.
Aleksy SOBOSZEK
?
UKS JUDO Mysłowice
MU10-30
3.
Piotr SOBOTA
?
UKS Karkosz Team
MU14-57
2.
Rita SOBOŃ
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
FU14-40
1.
PATRYK SPYRA
?
KS CIESZYN
MU14-54
1.
Leon SROCZYŃSKI
?
UKS Karkosz Team
MU8-24
3.
KACPER SROGA
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12-48
3.
Nadia SROKA
?
UKS IPPON TYCHY
FU14-46
1.
IGOR STALKA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-24
1.
Dominik STANIEK
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU8-22
4.
Karolina STANIEK
?
KS Akademia Sparta Skoczów
FU10+34
3.
ANNA STASZKIEWICZ
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU10-34
1.
HANNA STEFANIAK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU8-18
3.
BARTEK STOSZEK
?
KS CIESZYN
MU14-54
4.
KUBA STOSZEK
?
KS CIESZYN
MU10-32
5.
NIKODEM STOSZEK
?
KS CIESZYN
MU12-24
2.
WOJCIECH STYCZEN
?
UKS JUDO Mysłowice
MU12-45
3.
Kamil STĘPIEŃ
?
UKS Karkosz Team
MU10-34
3.
JULIA SUCHANIAK
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU14-37
3.
Antoni SYPNIEWSKI
?
KS KEJZA TEAM RYBNIK
MU14-48
-
Bartek SYPNIEWSKI
?
KS KEJZA TEAM RYBNIK
MU12-33
3.
Maciej SZADORSKI
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU14-48
3.
Michał SZADORSKI
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU8-26
2.
Piotr SZCZERBA
?
UKS IPPON TYCHY
MU14-48
2.
Maciej SZKARŁAT
?
KS Gwardia Tychy
MU10+40
4.
JAGODA SZYJEWSKA
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU12+44
3.
OLIVIER SZYRMER
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU12-39
3.
Daria SŁOBODZIAN
?
KS Akademia Sparta Skoczów
FU10-30
1.
Julia SŁOBODZIAN
?
KS Akademia Sparta Skoczów
FU14-34
3.
Mikołaj SŁOBODZIAN
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU10-26
2.
Pola TAJBER
?
UKS IPPON TYCHY
FU12-32
2.
Borys TELICKI
?
KS Gwardia Tychy
MU12+48
-
SZYMON TUBEK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU14-51
3.
Wojciech TĘCZA
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU12-33
1.
KRZYSZTOF WAJDA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU12-30
2.
MIŁOSZ WAJDA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU8-26
3.
ZOFIA WAJDA
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU8+30
1.
Patryk WALCZOK
?
UKS Karkosz Team
MU10-34
2.
Adam WALCZUK
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU12-36
7.
PATRYCJA WALCZUK
?
KS CIESZYN
FU14-34
-
KACPER WANDZEL
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU10-24
-
JULIA WAROŃSKA
?
KS Budowlani Sosnowiec
FU14-43
3.
Krzesimir WAWOCZNY
?
KS KEJZA TEAM RYBNIK
MU14-45
2.
DOMINIK WERES
?
KS CIESZYN
MU12-33
5.
Nikolas WICHER
?
UKS Karkosz Team
MU14-51
5.
OSKAR WIERCIŃSKI
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU8-30
3.
ZOFIA WISNIEWSKA
?
KS JUDO HEJNAŁ KETY
FU14-46
3.
KACPER WIĘZIK
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU8-30
4.
Nikola WIŚNIOWSKA
?
UKS Karkosz Team
FU12-44
3.
OSKAR WOJCIECHOWSKI
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU14-36
1.
Szymon WOJTAS
?
UKS Karkosz Team
MU12-30
-
KAMILA WOZNIAK
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
FU10-24
1.
Michał WYDRA
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU10-26
-
Helena WĄTOREK
?
KS Akademia Sparta Skoczów
FU12-38
1.
Lidia WĄTOREK
?
KS Akademia Sparta Skoczów
FU10-28
5.
Alan ZAREMSKI
?
KS Akademia Sparta Skoczów
MU12-33
2.
KACPER ZAWISŁA
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU10-26
-
MICHAŁ ZAWISŁA
?
KS Budowlani Sosnowiec
MU10-28
4.
ALEKSANDER ZBYTNIEWSKI
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
MU14-51
1.
PAULA ZIEBICKA
?
UKS JUDO Mysłowice
FU12+44/2
2.
IGA ŻAGAN
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU8-18
2.
MILENA ŻAGAN
?
PTS Janosik Bielsko-Biała
FU10-28
2.
Szymon ŻYREK
?
KS Gwardia Bielsko-Biała
MU14-57
1.