XII MTJ Pokonujemy Granice 13.01.2024 Bielsko-Biała
Mobile
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
FU9-23
(PDF)
FU9-26
(PDF)
FU9-29
(PDF)
FU9-35
(PDF)
FU9+39
(PDF)
MU9-EXT1
(PDF)
MU9-22
(PDF)
MU9-25
(PDF)
MU9-28
(PDF)
MU9-31
(PDF)
MU9-34
(PDF)
MU9-37
(PDF)
FU11-24
(PDF)
FU11-27
(PDF)
FU11-30
(PDF)
FU11-33
(PDF)
FU11-36
(PDF)
FU11-39
(PDF)
FU11-43
(PDF)
FU11+43
(PDF)
MU11-23
(PDF)
MU11-26
(PDF)
MU11-29
(PDF)
MU11-32
(PDF)
MU11-35
(PDF)
MU11-38
(PDF)
MU11-41
(PDF)
MU11-45
(PDF)
MU11+45
(PDF)
FU13-24
(PDF)
FU13-27
(PDF)
FU13-30
(PDF)
FU13-33
(PDF)
FU13-36
(PDF)
FU13-39
(PDF)
FU13-42
(PDF)
FU13-45
(PDF)
FU13-49
(PDF)
FU13+49
(PDF)
MU13-25
(PDF)
MU13-28
(PDF)
MU13-31
(PDF)
MU13-34
(PDF)
MU13-37
(PDF)
MU13-40
(PDF)
MU13-43
(PDF)
MU13-47
(PDF)
MU13-51
(PDF)
MU13+51
(PDF)
FU15-36
(PDF)
FU15-40
(PDF)
FU15-44
(PDF)
FU15-48
(PDF)
FU15-52
(PDF)
FU15-57
(PDF)
FU15-63
(PDF)
FU15-70
(PDF)
FU15+70
(PDF)
MU15-38
(PDF)
MU15-42
(PDF)
MU15-46
(PDF)
MU15-50
(PDF)
MU15-55
(PDF)
MU15-60
(PDF)
MU15-66
(PDF)
MU15-73
(PDF)
MU15-81
(PDF)
MU15-90
(PDF)
MU15+90
(PDF)
FU18-44
(PDF)
FU18-48
(PDF)
FU18-52
(PDF)
FU18-57
(PDF)
FU18-63
(PDF)
FU18-70
(PDF)
FU18+70
(PDF)
MU18-46
(PDF)
MU18-50
(PDF)
MU18-55
(PDF)
MU18-60
(PDF)
MU18-66
(PDF)
MU18-73
(PDF)
MU18-81
(PDF)
MU18-90
(PDF)
Competitors
Name
Grade
Club
Category
Pos
NADIA ADAMCZYK
?
UKS MAXIMUS
FU11-36
3.
NIKOLA ADAMCZYK
?
UKS MAXIMUS
FU11-39
2.
BARTŁOMIEJ ADAMIEC
?
PTS JANOSIK BB
MU9-28
5.
ELLA AGNAN
?
JUDO NOVÝ JIČÍN
FU13-36
2.
KATARZYNA ALFAWICKA
?
MOSIR BOCHNIA
FU15-48
-
NORBERT ALFAWICKI
?
MOSIR BOCHNIA
MU18-60
-
IVAN ALOSHKIN
?
TEAM UKRAINE
MU13-43
1.
MATÚŠ ARBECÍK
?
ŠK JUDO DUBNICA NV
MU11+45
5.
ŠIMON ARBECÍK
?
ŠK JUDO DUBNICA NV
MU9-25
-
NINA ARMANOWSKA
?
UKJ LEMUR
FU15-44
3.
PIOTR BABIARCZYK
?
KS AK. SPARTA SKOCZÓW
MU11-23
-
IGA BACHLAJ
?
PRETORIAN TEAM
FU13-36
3.
NATHAN BACZEWSKI
?
UKS FENIKS BYTOM
MU13-34
-
TYMEK BAGIŃSKI
?
BUDOWLANI S-C
MU11-41
-
ROMAN BAIDAK
?
TS WISŁA KRAKÓW
MU15-42
-
DANIEL BALETKA
?
SKP JUDO ZLIN
MU13+51
-
JAKUB BANYŚ
?
UKS JUDO WOLBROM
MU18-66
-
SOFIE BANÁŠOVÁ
?
TJ OSTRAVA
FU13-45
5.
ŁUKASZ BARTCZAK
?
KS JUDO KORNOWAC
MU15-60
3.
ADAM BARTOLOMĚJ
?
SOKOL PRAHA VRŠOVICE
MU18-73
5.
ADRIAN BARTOŠ
?
JUDO CLUB HAVIROV
MU15-46
-
JULIA BARTŁOMIEJCZAK
?
UKJ LEMUR
FU15-48
5.
KLARA BASTER
?
TS WISŁA KRAKÓW
FU11-43
3.
FILIP BATALIA
?
UKJ LEGION ZAMOŚĆ
MU11-38
2.
ERNEST BATYN
?
TEAM UKRAINE
MU15-42
-
ADAM BAUER
?
JUDO DOLNI KOUNICE
MU13-28
2.
NAZLI BAYRAMLI
?
PRETORIAN TEAM
FU13-36
5.
AMELIA BAŁUCH
?
POPP PSZCZYNA
FU15-36
-
SZYMON BEDNARCZYK
?
UKJ LEMUR
MU11-35
7.
ZOSIA BEMELMANS
?
POL-AM JUDO ACADEMY
FU15+70
3.
HARON BEN MOKHTAR
?
ATLETICO ALEXANDRIA
MU13-34
3.
OLEKSANDR BENKOV
?
TS WISŁA KRAKÓW
MU18-66
5.
DIANA BENKOVA
?
TS WISŁA KRAKÓW
FU18-70
1.
JAKUB BEREZOWSKI
?
GWARDIA TYCHY
MU11-29
-
JONÁŠ BEZPALEC
?
JUDO USK PRAHA
MU18-60
2.
ELENA BIAŁEK
?
PTS JANOSIK BB
FU11-24
3.
ELENA BIAŁEK
?
PTS JANOSIK BB
FU13-24
2.
EMILIA BIAŁEK
?
PTS JANOSIK BB
FU15-44
7.
ALICJA BIEDROŃ
?
UKS JUDO WOLBROM
FU15-57
1.
JAKUB BIEDROŃ
?
UKS JUDO WOLBROM
MU13-34
-
HANNA BIELAWSKA
?
TS WISŁA KRAKÓW
FU15-48
-
LIWIA BIESIADECKA
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
FU18-44
2.
NAZAR BILASHENKO
?
TEAM UKRAINE
MU18-73
-
DOROTA BIRICOVÁ
?
JK LEVICE
FU13-45
3.
KOSMA BIŁKO
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU11-29
-
MYKHAJLO BLYZNIUK
?
SK YAWARA PRAGUE
MU15-46
1.
JAKUB BOBEK
?
PROJUDO
MU13-37
-
WOJCIECH BOCHNIAK
?
AZS GLIWICE
MU15-60
-
MILENA BOJANOWICZ
?
PRETORIAN TEAM
FU15-52
-
ANNA BOMBIK
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU15-48
-
KAMILA BORKIEWICZ
?
BUDOWLANI S-C
FU13-33
2.
DANIEL BORODKIN
?
TS WISŁA KRAKÓW
MU13-47
5.
JAN BOROWIEC
?
GWARDIA TYCHY
MU9-25
-
LILIANA BOROWIEC
?
GWARDIA TYCHY
FU13-45
7.
LENA BORTIK
?
PTS JANOSIK BB
FU11-27
3.
LENA BORTLIK
?
PTS JANOSIK BB
FU13-27
5.
OLAF BORTLIK
?
PTS JANOSIK BB
MU9-25
5.
OLAF BORTLIK
?
PTS JANOSIK BB
MU11-23
3.
MATEUSZ BRODALA
?
AZS GLIWICE
MU11-29
-
MICHAŁ BROSŁAWSKI
?
KSW OPOLE
MU13-47
-
DOMINIKA BROŻYNA
?
KSW OPOLE
FU18-63
5.
GABRIEL BRUNCLIK
?
JUDO NOVÝ JIČÍN
MU11-29
3.
ALAN BRYSZ
?
KS TORNADO TEAM
MU11-26
-
MIESZKO BRZEGOWY
?
MOSIR BOCHNIA
MU11-29
-
JERZY BRZOZOWSKI
?
JUDO KANGURY
MU11-29
-
WOJCIECH BUCHALIK
?
SS DĄB DĘBOWIEC
MU9-22
-
FRANCISZEK BUCKI
?
PTS JANOSIK BB
MU9-28
1.
FEDERICO BUDAU
?
ATLETICO ALEXANDRIA
MU13-43
2.
FEDERICO BUDAU
?
ATLETICO ALEXANDRIA
MU15-42
-
PATRIK BUJNOCH
?
JUDO CLUB HAVIROV
MU15-66
-
MARIA BUKOWSKA
?
PTS JANOSIK BB
FU18+70
3.
ADAM BUKOWSKI
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU11-35
3.
MYLANA BULIPOP
?
UKS JUDO CZĘSTOCHOWA
FU18-44
4.
KRISTIÁN BULKO
?
ŠK JUDO DUBNICA NV
MU11-32
-
JAN BURSZTYKA
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU18-66
-
MAŁGORZATA BURSZTYKA
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU18+70
-
ALICJA BURY
?
UKJ LEMUR
FU18-57
-
LEON BUTANOWICZ
?
UKS MAXIMUS
MU13-37
-
FRANCISZEK BĄK
?
GWARDIA TYCHY
MU11-29
-
MIKOŁAJ BĘDKOWSKI
?
PTS JANOSIK BB
MU11-26
5.
ALEKSANDER BŁOŃSKI
?
PTS JANOSIK BB
MU11-26
7.
ALEKSANDER BŁOŃSKI
?
PTS JANOSIK BB
MU13-25
2.
DAMIAN BŁOŃSKI
?
PTS JANOSIK BB
MU9-22
2.
DAMIAN BŁOŃSKI
?
PTS JANOSIK BB
MU11-23
1.
ANDREI CAVALJI
?
SK YAWARA PRAGUE
MU13-34
5.
GEORGI CAVALJI
?
SK YAWARA PRAGUE
MU9-25
1.
SERGEI CAVALJI
?
SK YAWARA PRAGUE
MU18-50
3.
WIKTORIA CECOT
?
GKS CZARNI BYTOM
FU11-27
7.
LILIANA CHABIERA
?
UKS FENIKS BYTOM
FU15-57
3.
ALICJA CHIERAWALLE
?
UKS IPPON TYCHY
FU15-40
-
WOJCIECH CHILIŃSKI
?
PTS JANOSIK BB
MU11-41
7.
TADEUSZ CHLIPALSKI
?
POL-AM JUDO ACADEMY
MU18-60
-
DAVID CHLÁDEK
?
JUDO USK PRAHA
MU18-60
1.
JAKUB CHMELENSKY
?
JUDO DRAGONS II
MU13-51
1.
ANTONI CHMIEL
?
GWARDIA TYCHY
MU11-32
7.
KAROL CHMIEL
?
KS CIESZYN
MU11-23
3.
BOHDAN CHOBOTAR
?
MKS JUVENIA WROCŁAW
MU18-73
-
JULIA CHOJKO
?
UKJ LEMUR
FU15-44
5.
DARIA CHOWANIEC
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU18-70
2.
ALEKSANDER CHROSTEK
?
GWARDIA TYCHY
MU13-34
-
MACIEJ CHROSTEK
?
GWARDIA TYCHY
MU18-66
-
PIOTR CHRZANOWSKI
?
UKJ LEMUR
MU13-40
-
JULIA CHUDERSKA
?
BUDOWLANI S-C
FU15-44
-
LEONID CHUIKO
?
SK YAWARA PRAGUE
MU15-46
2.
ALEKS CHYBIDZIURA
?
KS CIESZYN
MU11-26
7.
ADÉLA CIBULKOVÁ
?
SKP JUDO ZLIN
FU15-57
-
BARTEK CICH
?
AZS GLIWICE
MU15-50
-
MARTYNA CICH
?
AZS GLIWICE
FU11-30
3.
ADAM CICHOŃ
?
MOSIR BOCHNIA
MU11-29
5.
KINGA CICHOŃ
?
GWARDIA TYCHY
FU18+70
3.
ANETA CIENCIALOVÁ
?
TJ BANÍK KARVINÁ
FU15-48
-
PAVLA CIENCIALOVÁ
?
TJ BANÍK KARVINÁ
FU13-42
7.
ANTONI CIESIELSKI
?
UKJ LEMUR
MU15-55
1.
MARCEL CIESIELSKI
?
UKJ LEMUR
MU9-25
3.
ANITA CIEŚLIK
?
UKS OKAY OPOLE
FU18-48
3.
MARLENA CIOŁEK
?
UKS KATA GURUMA
FU13-36
7.
BARTOSZ CIUPCZYK
?
UKS MAXIMUS
MU11-26
-
FILIP CORNIK
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU15-42
-
JULIA CORNIK
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU11-27
-
FRANCISZEK CYPCER
?
PTS JANOSIK BB
MU15-60
7.
PĘKAŁA CYPRIAN
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU15-55
-
MAKSYM CZAJA
?
UKS KATA GURUMA
MU15-50
-
JAKUB CZAPIEWSKI
?
UKJ LEMUR
MU13-37
1.
ROMAN CZELUŚNIAK
?
UKS MAXIMUS
MU15-42
-
KLAUDIA CZERWIŃSKA
?
UKS IPPON TYCHY
FU13-39
3.
DAWID CZERWIŃSKI
?
UKS IPPON TYCHY
MU18-60
-
HANNA CZYŻ
?
UKJ LEGION ZAMOŚĆ
FU13-36
-
KACPER CZYŻYCKI
?
UKS JUDO AHINSA TG
MU13-43
-
KATARZYNA DAJOS
?
UKJ LEGION ZAMOŚĆ
FU18-44
5.
MICHAŁ DANIEL
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU13-43
-
ZOFIA DAROCHA
?
GWARDIA TYCHY
FU11-30
7.
FILIP DAWID
?
KS CIESZYN
MU13-51
7.
KAROLÍNA DAŇKOVÁ
?
SOKOL PRAHA VRŠOVICE
FU15-52
3.
DAWID DEMBIŃSKI
?
UKS JUDO AHINSA TG
MU15-81
3.
GRIGORIY DIMITRIEV
?
SK YAWARA PRAGUE
MU9-22
3.
JULIA DOBEK
?
UKJ LEGION ZAMOŚĆ
FU18-48
-
RAFAŁ DOBRZAŃSKI
?
UKS MAXIMUS
MU15-50
7.
VANESA DOBÍZLOVÁ
?
SKP JUDO ZLIN
FU13-30
7.
BOHDAN DOLOSHKO
?
TEAM UKRAINE
MU15-73
1.
BOHDAN DOMASHEVSKYI
?
TOTEM JUDO
MU13+51
7.
VÁCLAV DORNICA
?
JUDO ŽELEZO HRANICE
MU13-34
1.
MICHALINA DRABIK
?
PRETORIAN TEAM
FU13-36
-
NAZAR DRACH
?
TEAM UKRAINE
MU15-42
-
OLIWIA DROŻDŻ
?
PTS JANOSIK BB
FU11-30
7.
MICHALINA DRZAŁ
?
POPP PSZCZYNA
FU18-70
-
MIŁOSZ DRZYZGA
?
POL-AM JUDO ACADEMY
MU11-35
-
JAN DRZYZGIEWICZ
?
UKS MAXIMUS
MU13-37
-
MACIEJ DRĄG
?
PTS JANOSIK BB
MU11-29
7.
MACIEJ DRĄG
?
PTS JANOSIK BB
MU13-28
5.
WOJCIECH DRĄG
?
PTS JANOSIK BB
MU15-46
3.
EMMA DUBIEL
?
KS CIESZYN
FU9-23
3.
DAWID DUCH
?
UKJ LEMUR
MU15-90
3.
JAKUB DUCH
?
UKJ LEMUR
MU18-90
3.
MICHAŁ DUDA
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU15-42
-
TOMASZ DUDA
?
KS GWARDIA BB
MU13-34
-
WOJCIECH DUDEK
?
JUDO KANGURY
MU13-34
-
NIKODEM DUDKIEWICZ
?
PTS JANOSIK BB
MU13-51
3.
TEODOR DUHÁR
?
ŠK JUDO DUBNICA NV
MU11-41
7.
LILIANNA DURAJ
?
KS CIESZYN
FU18+70
2.
ADAM DURAK
?
UKS KATA GURUMA
MU15-60
-
NADIA DURDA
?
SS DĄB DĘBOWIEC
FU11-30
-
PAWEŁ DURZEWSKI
?
UKJ LEMUR
MU11-41
3.
PETR DVOŘÁK
?
JUDO DOLNI KOUNICE
MU18-60
3.
KRISTÝNA DVOŘÁKOVÁ
?
JUDO DOLNI KOUNICE
FU13-49
1.
LUCIE DVOŘÁKOVÁ
?
JUDO DOLNI KOUNICE
FU13-33
3.
PIOTR DYDUCH
?
JUDO KANGURY
MU9-25
-
SEBASTIAN DYDZIŃSKI
?
UKJ LEMUR
MU15-42
5.
MAŁGORZATA DYRDÓŁ
?
UKS IPPON TYCHY
FU11-33
-
MAKSYM DZERYN
?
JC LION
MU13+51
5.
ADAM DĘBSKI
?
AJ RZESZÓW
MU15-60
3.
KAROL EILMES
?
PTS JANOSIK BB
MU15-50
-
ZOSIA FABRYKIEWICZ
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU11-39
4.
NELA FAITOVA
?
JUDO DRAGONS II
FU18-57
-
MARTIN FICTUM
?
JUDO USK PRAHA
MU18-81
2.
FILIP FIEDAK
?
PRETORIAN TEAM
MU11-26
-
BRUNO FIERDONEK
?
GWARDIA TYCHY
MU11-41
3.
DAWID FIJAŁKOWSKI
?
UKJ LEMUR
MU11-29
2.
ALAN FILIPEK
?
UKJ LEMUR
MU15-73
2.
STANISŁAW FILIPEK
?
PTS JANOSIK BB
MU11-38
-
MATYLDA FLOREK
?
TS WISŁA KRAKÓW
FU15-52
7.
THEODOR FLUSSER
?
JUDO USK PRAHA
MU15-46
-
EWA FOLEK
?
UKJ LEMUR
FU13-33
5.
WIKTOR FOLEK
?
UKJ LEMUR
MU15-55
7.
ANTONI FORNAL
?
IKIZAMA RADZIONKÓW
MU15-46
5.
JASIOŁEK FRANCISZEK
?
UKS MAXIMUS
MU9-28
3.
EMILIA FRANCZEWSKA
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU15-70
2.
LENA FRANCZEWSKA
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU13+49
-
GABRIEL FRANCZYK
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU13-37
5.
PIOTR FRANCZYK
?
GWARDIA TYCHY
MU13-31
7.
BORIS FRANEK
?
JK LEVICE
MU11+45
3.
JAKUB FRANEK
?
JK LEVICE
MU13+51
-
LUKAS FRANEK
?
JK LEVICE
MU9-22
3.
SZYMON FRANEK
?
SS DĄB DĘBOWIEC
MU15-38
-
CHRISTIAN FRATER
?
JUDO ČESKÝ TĚŠÍN
MU13-37
7.
ŚLADOWSKA GABRIELA
?
UKS JUDO KRAKÓW
FU15-52
1.
OLIWIER GACEK
?
POPP PSZCZYNA
MU15-38
-
IGOR GACKA
?
GKS CZARNI BYTOM
MU11-38
-
DENNIS GAJDOŠÍK
?
ENERGY JUDO TEAM
MU11-32
5.
DAWID GAJER
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
MU11-38
-
MACIEJ GALBIERZ
?
GWARDIA TYCHY
MU11-45
5.
WOJCIECH GANCARZ
?
MOSIR ŻYWIEC
MU13+51
-
FAUSTO GARCIA ŠUBÍK
?
TJ OSTRAVA
MU11-35
-
NEL GARCZYŃSKA
?
PRETORIAN TEAM
FU13-45
2.
ŠIMON GARGOŠ
?
SKP JUDO ZLIN
MU13-34
7.
ERYK GAWEŁ
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU18-60
-
KACPER GAWEŁ
?
POL-AM JUDO ACADEMY
MU18-81
-
KLAUDIA GAWRON
?
PTS JANOSIK BB
FU18-63
7.
MARKÉTA GAZDÍKOVÁ
?
JUDO PŘÍBRAM
FU15-63
1.
ZOFIA GELLER
?
KS CIESZYN
FU11-33
-
JAN GENIBOR
?
MOSIR BOCHNIA
MU13-34
2.
WOJCIECH GENIBOR
?
MOSIR BOCHNIA
MU11-26
-
MAKSYMILIAN GIEL
?
KOKA JASTRZĘBIE
MU13-40
3.
TYMON GIERAT
?
UKS IPPON TYCHY
MU15-55
-
ADAM GIERGA
?
UKS IPPON TYCHY
MU11-41
-
SZYMON GIERGA
?
UKS IPPON TYCHY
MU13+51
7.
AMELIA GLIJER
?
UKS JUDO KRAKÓW
FU18-52
3.
TIMOFEI GLUSHKOV
?
SK YAWARA PRAGUE
MU13-34
-
ZLATA GLUSHKOVA
?
SK YAWARA PRAGUE
FU9-23
-
KONRAD GOLIŃSKI
?
UKS IPPON TYCHY
MU18-90
-
VIVIEN GOLÁŇOVÁ
?
ŠK JUDO DUBNICA NV
FU13-30
-
MIKOŁAJ GORCZYCA
?
AZS GLIWICE
MU13+51
1.
VOLODYMYR GORUN
?
TEAM UKRAINE
MU18-73
1.
MARIA GOSIEWSKA
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU15-44
2.
LUKA GOTIASHVILI
?
GKS CZARNI BYTOM
MU11-38
3.
SZCZEPAN GOŁEK
?
MOSIR ŻYWIEC
MU9-34
4.
MACIEJ GRABIŃSKI
?
UKS IPPON TYCHY
MU15+90
3.
FILIP GRABSKI
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU15-50
-
DOMINIKA GRAČOVA
?
SK YAWARA PRAGUE
FU15-36
1.
VIKTOR GRESKO
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU15-42
-
KORNEL GREŃ
?
PTS JANOSIK BB
MU11-26
3.
SZYMON GRUDNIK
?
POL-AM JUDO ACADEMY
MU11-29
-
JAKUB GRUDZIEŃ
?
MOSIR BOCHNIA
MU11-29
-
FILIP GRZYBEK
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU9-31
3.
JAKUB GRZYBEK
?
PTS JANOSIK BB
MU13-31
3.
SEBASTIÉN GRÉZL
?
TJ OSTRAVA
MU13-34
-
DAWID GUJA
?
GUJAKAN JAWORZNO
MU9-25
-
KAJA GUJA
?
GUJAKAN JAWORZNO
FU11-27
2.
MARCIN GULCHAN
?
MOSIR BOCHNIA
MU11-29
-
JAKUB GURNÝ
?
TJ OSTRAVA
MU9-25
-
DEMIAN GUZIL
?
AZS GLIWICE
MU13-40
3.
AGATA GWIŻDŻ
?
TS WISŁA KRAKÓW
FU15-48
-
JUDYTA GÓRA
?
KOKA JASTRZĘBIE
FU18-57
-
GABRIELA GÓRAL
?
PRETORIAN TEAM
FU11-30
3.
DAWID GÓRALCZYK
?
SS DĄB DĘBOWIEC
MU15-90
4.
ILLIA HALKO
?
KANO
MU18-60
7.
ZUZANA HAMBOROVA
?
JK SPISSKA NOVA VES
FU18-63
5.
MIRIAM HANDRYCHOVA
?
JUDO NOVÝ JIČÍN
FU11-43
1.
ELIŠKA HANIČÁKOVÁ
?
SKP JUDO ZLIN
FU15-57
7.
OSKAR HAZUKA
?
KS CIESZYN
MU9-34
3.
KRZYSZTOF HEBDA
?
TS WISŁA KRAKÓW
MU18-60
-
JĘDRZEJ HERMAN
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU13-43
-
BARTŁOMIEJ HEROD
?
UKS JUDO WOLBROM
MU18-66
-
ALIKA HEVORHYAN
?
TEAM UKRAINE
FU13-33
1.
ASMIK HEVORHYAN
?
TEAM UKRAINE
MU11-26
-
ASMIK HEVORHYAN
?
TEAM UKRAINE
FU11-27
1.
RUDOLF HLADÍK
?
ODDÍL JUDO KETKOVICE
MU11-35
-
VIKTÓRIA HOKSOVÁ
?
JK LEVICE
FU18-70
-
JÁCHYM HOLÁŇ
?
TJ OSTRAVA
MU11-38
5.
ADAM HONOROWICZ
?
UKS FENIKS BYTOM
MU11-26
-
NIKODEM HONOROWICZ
?
UKS FENIKS BYTOM
MU11-29
-
LEON HORODYŃSKI-MAZUR
?
GWARDIA TYCHY
MU11-26
-
SOFIYA HORYASHYNA
?
TEAM UKRAINE
FU18-57
1.
MARTA HOWIS
?
GWARDIA TYCHY
FU15-52
-
HANNA HRAPKOWICZ
?
PTS JANOSIK BB
FU13-30
-
JÓZEF HRAPKOWICZ
?
PTS JANOSIK BB
MU9-25
-
FILIP HRBÁČEK
?
SKP JUDO ZLIN
MU13-40
5.
ŠTĚPÁN HRBÁČEK
?
ENERGY JUDO TEAM
MU9-34
2.
ADAM HRUBÝ
?
JUDOKLUB MELNIK
MU15-38
-
ALICJA HUBER
?
UKS KARKOSZ TEAM
FU11-27
-
JURAJ HUDEC
?
JK LEVICE
MU15-38
7.
DOMINIKA HUDECOVÁ
?
JK LEVICE
FU18-52
3.
TEREZA HUDECOVÁ
?
JK LEVICE
FU11-27
5.
JOANNA HUDZIKIEWICZ
?
TS WISŁA KRAKÓW
FU18+70
-
TYMUR HUSAK
?
AZS GLIWICE
MU15-42
-
TEREZA HÝLOVÁ
?
TJ OSTRAVA
FU13-33
7.
MAKSYM ILCHYSHYN
?
KANO
MU18-66
3.
MIKOHAILO ISICHKO
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
MU18-73
-
ARTEM IVANYSHYN
?
KANO
MU18-66
3.
DENYS IVASYSHYN
?
KANO
MU18-55
2.
GABRIEL IZZO
?
ATLETICO ALEXANDRIA
MU11-38
1.
GABRIEL IZZO
?
ATLETICO ALEXANDRIA
MU13-37
3.
LUDWIK JACHER
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU11+45
2.
MIŁOSZ JAKIELASZEK
?
PTS JANOSIK BB
MU15-38
3.
PATRYK JANIK
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU13-43
-
JULIA JANKOWSKA
?
UKS IPPON TYCHY
FU15-40
2.
MICHAŁ JANKOWSKI
?
UKJ LEMUR
MU11-41
-
MAKSYMILIAN JANOSZ
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU13-34
7.
NATALIA JANUSZAK
?
UKS IPPON TYCHY
FU13-39
-
ONDŘEJ JANÍČEK
?
JUDO ŽELEZO HRANICE
MU15-60
-
NIKOLA JAROSIŃSKA
?
UKS IPPON TYCHY
FU18-63
3.
ZOFIA JAROSIŃSKA
?
UKS IPPON TYCHY
FU15-57
5.
LILIANA JAROTA
?
KS TORNADO TEAM
FU11-36
7.
ELŻBIETA JASIOŁEK
?
UKS MAXIMUS
FU11-43
4.
KATARZYNA JASIOŁEK
?
UKS MAXIMUS
FU9-23
-
JAKUB JASIŃSKI
?
AZS GLIWICE
MU15-46
-
MATEUSZ JASIŃSKI
?
BUDOWLANI S-C
MU11-38
5.
JAN JAVUREK
?
JUDO DRAGONS II
MU15-42
5.
JAN JAVUREK
?
JUDO DRAGONS II
MU18-46
2.
MARTIN JAWORSKI
?
JUDO ČESKÝ TĚŠÍN
MU13-40
-
IVA JEZIORSKÁ
?
JUDO ČESKÝ TĚŠÍN
FU13-39
2.
NATANIEL JEŻOWSKI
?
GWARDIA TYCHY
MU11-32
-
MARTIN JEŽ
?
JUDO BESKYDY
MU15-38
-
FILIP JURKOWSKI
?
AJ RZESZÓW
MU15-50
1.
FRANCISZEK JURKOWSKI
?
AJ RZESZÓW
MU11-26
-
KONRAD JURKOWSKI
?
BUDOWLANI S-C
MU13-28
3.
MAREK JÁKL
?
JUDO USK PRAHA
MU18-50
2.
ALEKSANDRA JĘDRYCHOWSKA
?
UKS MAXIMUS
FU13+49
3.
SZYMON JĘDRYSIAK
?
GWARDIA TYCHY
MU15-46
-
WIKTOR JĘDRYSIAK
?
GWARDIA TYCHY
MU13-31
-
ANETA JĘDRZEJCZYK
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
FU11-24
3.
HANNA JĘDRZEJCZYK
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
FU11-24
-
KYRYL KABULOV
?
TEAM UKRAINE
MU13-47
3.
JAKUB KACHEL
?
KS GWARDIA BB
MU13-47
7.
NATAN KACZMAREK
?
JUDO KANGURY
MU11-35
-
DARIA KALETA
?
AZS GLIWICE
FU15+70
5.
JAKUB KALISZCZAK
?
UKJ LEGION ZAMOŚĆ
MU13-28
5.
ADRIANNA KALITA
?
BUDOWLANI S-C
FU15-36
3.
OLEH KALYNIAK
?
KANO
MU15-66
1.
KINGA KAMIŃSKA
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
FU15-52
5.
BARBARA KAPUSTA
?
UKS MAXIMUS
FU13-36
-
AGATA KARAUDA
?
GWARDIA TYCHY
FU13-45
3.
IGOR KARAUDA
?
GWARDIA TYCHY
MU13+51
-
JAKUB KARBOWNIK
?
BUDOWLANI S-C
MU18-55
7.
GABRIEL KARKOSZ
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU13-28
1.
NATALIA KARPOWICZ
?
GKS CZARNI BYTOM
FU11-27
7.
VASHECHKO KARYNA
?
KANO
FU13-30
5.
SZYMON KASZTELAN
?
GRIZZLY KOSZĘCIN
MU18-60
-
TEREZA KAVALÍKOVÁ
?
JUDO ČESKÝ TĚŠÍN
FU13+49
2.
ADAM KEJÍK
?
JUDO SKKP BRNO
MU15-38
3.
AMELIA KEMPA
?
BUDOWLANI S-C
FU11-33
-
STANISLAV KEPYCH
?
TOTEM JUDO
MU18-73
-
VIOLETTA KEPYCH
?
TOTEM JUDO
FU13-36
-
MAKAR KHYMYCH
?
JC LION
MU11-23
2.
PAULINA KICKA
?
MOSIR BOCHNIA
FU15-36
-
LENA KIEŻUN
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU15-63
4.
FILIP KIKIEWICZ
?
AZS GLIWICE
MU15-55
-
JAN KISIEL
?
GWARDIA TYCHY
MU13-40
-
AMÁLIE KLOSKOVÁ
?
JUDO ČESKÝ TĚŠÍN
FU9-26
2.
WOJCIECH KLUZ
?
MOSIR BOCHNIA
MU15-50
7.
BEATA KMECOVÁ
?
JUDO CLUB HAVIROV
FU11-36
3.
SAMUEL KMIECIAK
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU18-55
5.
MILENA KNAP
?
UKS JUDO WOLBROM
FU15-44
-
MARTIN KOLLAR
?
ŠK UMB BANSKA B.
MU11-35
3.
HANNA KOLONDRA
?
KS AK. SPARTA SKOCZÓW
FU15-48
1.
JULIE KOLÁTKOVÁ
?
PROJUDO
FU18-57
-
JAKUB KOLÁŘ
?
JUDO USK PRAHA
MU13-43
-
WERONIKA KOMPANIEJCOW
?
UKJ LEMUR
FU13-42
7.
PATRYK KONIECZNY
?
GWARDIA TYCHY
MU13-34
-
MIESZKO KONKOLEWSKI
?
AZS GLIWICE
MU15-42
-
LEON KOPECKI
?
POZIOM 303
MU13+51
-
BARTEK KOPEĆ
?
POL-AM JUDO ACADEMY
MU11+45
5.
PIOTR KOPIEC
?
AJ RZESZÓW
MU18-46
1.
PETR KORBER
?
JUDO DOLNI KOUNICE
MU18-73
7.
WIKTOR KORPAS
?
PRETORIAN TEAM
MU13-34
3.
JAKUB KOSEK
?
KS POLONIA RYBNIK
MU13-40
7.
WOJCIECH KOSEK
?
KS POLONIA RYBNIK
MU13-40
-
YAROSLAV KOSOLAP
?
TEAM UKRAINE
MU15-60
-
MAREK KOSTECKI
?
PRETORIAN TEAM
MU13-37
-
TOMÁŠ KOUŘIMSKÝ
?
JUDOKLUB MELNIK
MU13-40
7.
TYMOFII KOVAL
?
JC LION
MU11-32
3.
ANDRII KOVALENKO
?
KANO
MU18-55
-
VALDEMAR KOVALOVSKÝ
?
SKP JUDO ZLIN
MU13-40
-
ARTEM KOVTUN
?
TEAM UKRAINE
MU13-37
-
SEWERYN KOWALEWSKI
?
KS GWARDIA BB
MU15-50
-
ADAM KOWALIK
?
BUDOWLANI S-C
MU18-73
-
FRANCISZEK KOWALSKI
?
PTS JANOSIK BB
MU11-26
1.
FRANCISZEK KOWALSKI
?
PTS JANOSIK BB
MU13-25
1.
MATEUSZ KOWALSKI
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU18-60
5.
MATEUSZ KOWENICKI
?
TS WISŁA KRAKÓW
MU15-50
5.
ANTONI KOZŁOWSKI
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
MU13+51
5.
BARTŁOMIEJ KOZŁOWSKI
?
UKJ LEMUR
MU11-45
7.
IVO KOŁODZIEJ
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU13-43
3.
MIA KOŁODZIEJ
?
UKS KARKOSZ TEAM
FU13+49
1.
JAKUB KOŁODZIEJSKI
?
AJ RZESZÓW
MU15-55
3.
MACIEJ KOŁODZIEJSKI
?
AJ RZESZÓW
MU13-47
1.
MAGDALENA KRAJEWSKA
?
UKS IPPON TYCHY
FU18-70
-
SZYMON KRAJEWSKI
?
POPP PSZCZYNA
MU15-50
-
MICHAŁ KRASZEWSKI
?
UKS MAXIMUS
MU13-34
-
JAKUB KRAUS
?
JK LEVICE
MU11-35
7.
MATEJ KRAUS
?
JK LEVICE
MU15-46
-
BOGDAN KRAVETS
?
PTS JANOSIK BB
MU18-60
3.
NAZAR KRAVETS
?
PTS JANOSIK BB
MU13-43
-
ROMAN KRAVETS
?
PTS JANOSIK BB
MU18-66
-
VITALINA KROKHMALIUK
?
KANO
FU18-57
3.
MICHAŁ KROPKA
?
PTS JANOSIK BB
MU15-55
-
ANNA KROUŽKOVÁ
?
SOKOL PRAHA VRŠOVICE
FU18+70
1.
MAJA KRYMSKA
?
PTS JANOSIK BB
FU11-24
1.
MAJA KRYMSKA
?
PTS JANOSIK BB
FU13-24
1.
KONRAD KRZYWDA
?
MOSIR BOCHNIA
MU15-81
2.
MARTYNA KRZYWIŃSKA
?
PRETORIAN TEAM
FU11-36
7.
JULIAN KRÓL
?
UKS MAXIMUS
MU9-31
1.
OLIWER KRÓL
?
UKS MAXIMUS
MU9-28
7.
MARTYNA KRĘCICHWOST
?
UKS IPPON TYCHY
FU15+70
1.
GABRIEL KUBALA
?
KS AK. SPARTA SKOCZÓW
MU13-37
-
EWELINA KUBECKA
?
GWARDIA TYCHY
FU9-26
3.
PIOTR KUBIAK
?
UKJ LEMUR
MU15-42
-
BORYS KUBIENIEC
?
PTS JANOSIK BB
MU9-31
-
DOMINIK KUBIENIEC
?
PTS JANOSIK BB
MU11+45
7.
MATEUSZ KUCIŃSKI
?
UKJ LEMUR
MU15-50
-
MICHAŁ KUCIŃSKI
?
UKJ LEMUR
MU18-81
3.
MACIEJ KUDŁACIK
?
KS TORNADO TEAM
MU18-66
-
JAKUB KUKIEŁKA
?
UKJ LEMUR
MU13-40
-
SZYMON KUKIEŁKA
?
UKJ LEMUR
MU9-31
2.
FILIP KULPA
?
KS POLONIA RYBNIK
MU13-37
-
KAROLINA KULZA
?
KSW OPOLE
FU13-45
-
MAJA KURANT
?
UKJ LEMUR
FU18-57
7.
SZYMON KURBIEL
?
KS TORNADO TEAM
MU11-32
-
BOGUSZ KURMAN
?
UKJ LEMUR
MU15-90
1.
MARCEL KUROWSKI
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU11-32
2.
ALEKSANDER KURPANIK
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU13-34
-
HANNA KURZEJA
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
FU11-33
1.
ERYK KUSZTAL
?
GWARDIA TYCHY
MU11-29
-
KRZYSZTOF KUĆMIERZ
?
GWARDIA TYCHY
MU11-29
-
JULIA KUŹMICKA
?
UKS NAREW ŁAPY
FU18-57
7.
OLIWIA KUŹMIŃSKA
?
KS SAKANA LEGIONOWO
FU18-57
2.
ANNA KUŹNIK
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU18-48
2.
TOMASZ KUŹNIK
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU13-28
3.
HANNA KWAŚNIEWSKA
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU18-57
3.
OTYLIA KWAŚNIEWSKA
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU13-36
3.
JAKUB KĘDZIOR
?
POPP PSZCZYNA
MU15-55
-
DANIEL KŁOPOT
?
KS TORNADO TEAM
MU13-47
-
BRONISŁAW KŁYS
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU13-31
2.
JAN KŁĘBEK
?
UKJ LEMUR
MU15+90
1.
JAKUB KŘEHÁČEK
?
JUDO ŽELEZO HRANICE
MU13-37
-
FRANCISZEK LACH
?
GWARDIA TYCHY
MU15-60
5.
MARCIN LACHOWSKI
?
GRIZZLY KOSZĘCIN
MU18-81
3.
ENRICO LACIKA
?
1.JC PEZINOK
MU13-31
5.
SILVIO LACIKA
?
1.JC PEZINOK
MU18-55
5.
MARKÉTA LAMAČOVÁ
?
JUDO ČESKÝ TĚŠÍN
FU18-63
-
ZUZANNA LANKOWSKA
?
BUDOWLANI S-C
FU15+70
4.
FILIP LASZCZAK
?
PTS JANOSIK BB
MU13-28
7.
ARTEM LATA
?
SK YAWARA PRAGUE
MU13+51
-
KIRYŁ LATYSHEV
?
PTS JANOSIK BB
MU15-38
7.
ALEKSANDRA LAUFERNICKA
?
KS AK. SPARTA SKOCZÓW
FU13-49
3.
ZUZANA LEHOTKAIOVÁ
?
JK LEVICE
FU18-63
1.
OLIVER LEKKI
?
JUDO BESKYDY
MU15-38
5.
NINA LELONEK
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
FU11-27
-
ZYTA LELONEK
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
FU9-23
-
KACPER LENART
?
JT MODLIBORZYCE
MU18-73
-
JAN LENDA
?
GWARDIA TYCHY
MU9-28
5.
KAROL LEWANDOWSKI
?
JT MODLIBORZYCE
MU13-47
-
ONDŘEJ LIBOSVÁR
?
ENERGY JUDO TEAM
MU15-50
-
VOJTĚCH LIBOSVÁR
?
ENERGY JUDO TEAM
MU15-50
-
ARSLAN LIDZHIEV
?
SK YAWARA PRAGUE
MU11-29
-
LEON LIGĘSKA
?
PTS JANOSIK BB
MU15-55
2.
LUDWIK LIGĘSKA
?
PTS JANOSIK BB
MU11-26
3.
LUDWIK LIGĘSKA
?
PTS JANOSIK BB
MU13-28
7.
IGOR LIPOWCZAN
?
KS CIESZYN
MU15-55
-
SZYMON LIS
?
IKIZAMA RADZIONKÓW
MU15-90
2.
ZUZANNA LOSKA
?
GWARDIA TYCHY
FU13+49
3.
VIVIANA LUBOWIECKA
?
UKS IPPON TYCHY
FU15-40
-
OLIWIA LUCIK
?
UKS FENIKS BYTOM
FU13-33
3.
MAKSYMILIAN LUDZIA
?
TS WISŁA KRAKÓW
MU13-51
3.
HYNEK LUKAS
?
JUDO DOLNI KOUNICE
MU15-42
-
MATĚJ LUKASÍK
?
PROJUDO
MU11-32
-
DANIEL LUXEMBURK
?
JUDO USK PRAHA
MU18-73
3.
VITALII LYKHOHLIAD
?
JC LION
MU15-42
3.
DMYTRO LYSENKO
?
JUDO ŽELEZO HRANICE
MU11-38
-
LUCIE MACHALÍKOVÁ
?
JUDOKLUB MELNIK
FU15-44
7.
ZOFIA MACHNA
?
UKS KARKOSZ TEAM
FU13-42
5.
MATĚJ MACHÁČEK
?
JUDO ŽELEZO HRANICE
MU15-42
-
PATRIK MAHĎÁK
?
SKP JUDO ZLIN
MU11-32
-
MARIUSZ MAJ
?
MOSIR BOCHNIA
MU15-60
5.
WOJCIECH MAJOREK
?
KS TORNADO TEAM
MU11-41
5.
BILOZOR MAKSYM
?
MKS JUVENIA WROCŁAW
MU18-66
-
MYKHAILO MAKSYMIV
?
KANO
MU15-55
5.
NIKODEM MALEC
?
AZS GLIWICE
MU13+51
2.
AMELIA MANDEL
?
UKS KARKOSZ TEAM
FU11-27
-
MATEJ MANDIK
?
SK YAWARA PRAGUE
MU11-45
2.
MATEUSZ MANDRYSZ
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU15-50
-
ZUZANNA MARCHEL
?
UKJ LEMUR
FU15-48
7.
FILIP MARCINIAK
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU13-34
-
MACIEJ MARCINIAK
?
PRETORIAN TEAM
MU11-41
-
NADIA MARCOK
?
KS TORNADO TEAM
FU13-36
-
JAN MARIANOWSKI
?
UKJ LEMUR
MU13-34
-
RADOSŁAW MARIANOWSKI
?
UKJ LEMUR
MU11-41
5.
JAKUB MARKOWICZ
?
AZS GLIWICE
MU13-40
5.
MAYA MARTINO
?
ATLETICO ALEXANDRIA
FU11-27
-
ROMINA MARTINO
?
ATLETICO ALEXANDRIA
FU11-30
1.
ROMINA MARTINO
?
ATLETICO ALEXANDRIA
FU13-30
1.
FILIP MASARYK
?
JK LEVICE
MU9-28
3.
SAMKO MASARYK
?
JK LEVICE
MU9-31
3.
SVETLANA MASARYKOVÁ
?
JK LEVICE
FU13-39
1.
LEON MATKOWSKI
?
PTS JANOSIK BB
MU11-45
3.
BARTOSZ MATLINGIEWICZ
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU18-73
-
MARK MATSKO
?
SK YAWARA PRAGUE
MU11-35
-
MARTYNA MATUSZEWSKA
?
GWARDIA TYCHY
FU15-57
-
FABIAN MATWIEJCZYK
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU9-25
2.
PEYTON MAXMILIAN TUCKER
?
TJ OSTRAVA
MU9-28
-
MARCEL MAZUR
?
AZS GLIWICE
MU13-28
-
NADIA MAZUR
?
UKS MAXIMUS
FU13-45
1.
KOSTIANTYN MAZURENKO
?
TEAM UKRAINE
MU13-37
7.
SZYMON MAZURKIEWICZ
?
MOSIR BOCHNIA
MU18-73
-
ANASTAZIE MAŠKOVA
?
SK YAWARA PRAGUE
FU13-42
-
DMYTRO MELNYKOVYCH
?
TOTEM JUDO
MU18-81
-
BARTŁOMIEJ MENDEL
?
UKS GROT KRAKÓW
MU18-60
-
OLEKSANDR MERKURIEV
?
KANO
MU15-46
7.
JULIA MICEK
?
UKS JUDO KRAKÓW
FU13-39
3.
PAULINA MICEK
?
UKS JUDO KRAKÓW
FU15-40
3.
PETEREK MICHAL
?
JUDO CLUB HAVIROV
MU13-43
-
ADAM MICHALIK
?
GWARDIA TYCHY
MU15-46
-
KONRAD MICHALIK
?
TS WISŁA KRAKÓW
MU15-60
-
SZYMON MICHALIK
?
PTS JANOSIK BB
MU13+51
-
SZYMON MICHALIK
?
TS WISŁA KRAKÓW
MU15-55
-
DOMINIK MICHALSKI
?
GKS CZARNI BYTOM
MU11+45
3.
MATĚJ MICHNA
?
PROJUDO
MU13+51
-
MILENA MICHÓR
?
UKS JUDO KRAKÓW
FU15-63
2.
CEZARY MIKA
?
UKS MAXIMUS
MU11-45
3.
ARINA MIKUTSIA
?
POPP PSZCZYNA
FU13-24
3.
DANYLO MIROSHNYCHENKO
?
SK YAWARA PRAGUE
MU15-38
-
ALEKSANDRA MISIEK
?
UKS JUDO WOLBROM
FU18-63
3.
ANTONI MISIOWIEC
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU11-29
-
NAZAR MISYUK
?
TEAM UKRAINE
MU13-47
5.
MICHAŁ MIĘDZIK
?
MOSIR BOCHNIA
MU13+51
-
TEODOR MIŚ
?
PTS JANOSIK BB
MU9-25
3.
HAIK MKRTCHIAN
?
TEAM UKRAINE
MU15-50
3.
MARKIIAN MOHYLNY
?
UKS JUDO CZĘSTOCHOWA
MU18-73
7.
MARCEL MOLENDA
?
UKJ LEMUR
MU15-42
7.
JAKUB MONHART
?
JUDO DRAGONS II
MU15-50
-
ROZALIE MONHARTOVA
?
JUDO DRAGONS II
FU13-36
-
FILIP MORAWSKI
?
UKJ LEMUR
MU11-29
-
DANYLO MOSIN
?
TEAM UKRAINE
MU13-31
1.
PETR MOUDŘÍK
?
JUDOKLUB MELNIK
MU13-43
5.
MARIKA MOŚ
?
PTS JANOSIK BB
FU18-52
1.
KAROLINA MRAVCAKOVA
?
JK SPISSKA NOVA VES
FU18-63
2.
MIKULÁŠ MRKVA
?
SKP JUDO ZLIN
MU11-32
-
TYMOTEUSZ MROWIEC
?
PTS JANOSIK BB
MU13-34
-
TOMASZ MUCHA
?
UKJ LEMUR
MU11-38
-
MARIA MUGUERCIA MESA
?
UKS JUDO KRAKÓW
FU15-48
3.
JAN MULARCZYK
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU15-46
7.
BŁAŻEJ MURAS
?
KS POLONIA RYBNIK
MU15-60
-
NATALIA MURCZEK
?
GWARDIA TYCHY
FU13-45
5.
RIZVAN MUSIEV
?
SK YAWARA PRAGUE
MU15-42
3.
JAROMÍR MUSIL
?
SOKOL PRAHA VRŠOVICE
MU9-22
1.
KAROLÍNA MUSILOVÁ
?
SOKOL PRAHA VRŠOVICE
FU11-33
2.
LILIAN MUSILOVÁ
?
SOKOL PRAHA VRŠOVICE
FU11-30
2.
ŁUCJA MYDLARSKA
?
UKJ LEMUR
FU11-33
3.
ADAM MYDLARSKI
?
UKJ LEMUR
MU18-60
5.
FABIAN MÜCK
?
TJ OSTRAVA
MU13-37
-
OLGA MĘDREK
?
MOSIR BOCHNIA
FU11-30
5.
AMANDA MŁYNARSKA
?
UKS SPARTAKUS LUBLIN
FU11-24
2.
VOLODYMYR NAUMOV
?
TEAM UKRAINE
MU13-51
7.
SHCHUR NAZAR
?
MKS JUVENIA WROCŁAW
MU18-66
-
YEVHENIY NECHYPORENKO
?
TEAM UKRAINE
MU15-60
-
MIRIAMA NEMCOVÁ
?
JK LEVICE
FU9+39
1.
MIRIAMA NEMCOVÁ
?
JK LEVICE
MU9-EXT1
2.
JAN NESNIDAL
?
JUDO DRAGONS II
MU18-66
-
ARTEM NESTERENKO
?
JC LION
MU11-26
5.
NATALIA NESTIORUK
?
PRETORIAN TEAM
FU13-33
-
PAWEŁ NESTIORUK
?
PRETORIAN TEAM
MU11-32
1.
PIOTR NESTIORUK
?
PRETORIAN TEAM
MU15-42
-
MAKSYMILIAN NEUMAN
?
UKS KATA GURUMA
MU15-38
-
PATRIK NEZBEDA
?
JK LEVICE
MU15-50
-
KACPER NGUYEN
?
UKJ LEMUR
MU9-25
-
LENA NIEDŹWIECKA
?
UKJ LEGION ZAMOŚĆ
FU15-40
3.
HELENA NIWIŃSKA
?
UKJ LEMUR
FU15-52
7.
TYMON NOSEK
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU11-45
1.
DOMINIK NOSIADEK
?
KS TORNADO TEAM
MU11-45
-
ROBERT NOWAK
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU13-34
-
ZUZANNA NOWAK
?
UKJ LEMUR
FU15-36
3.
WIKTOR NOWIK
?
PRETORIAN TEAM
MU11-38
3.
OLAF NOWOCZEK
?
PTS JANOSIK BB
MU11-32
-
JULIA NOWOTKO
?
KS TORNADO TEAM
FU15-57
3.
MAKAR NYKYTIUK
?
TOTEM JUDO
MU15+90
2.
JAKUB OBRACAJ
?
PTS JANOSIK BB
MU15-38
5.
GAJA OCHENDOWSKA
?
AZS GLIWICE
FU11-27
5.
ZOFIA OLBIŃSKA
?
AZS GLIWICE
FU13-49
2.
ZUZANNA OLBIŃSKA
?
AZS GLIWICE
FU11+43
1.
KORNELIA OLEARCZYK
?
KS GWARDIA BB
FU13-42
2.
IDA OLECH
?
UKJ LEMUR
FU11-33
3.
MATYLDA OLECH
?
UKJ LEMUR
FU9-29
1.
RYBARUK OLENA
?
MKS JUVENIA WROCŁAW
FU18-57
-
ZUZANNA OLSZAŃSKA
?
UKJ LEMUR
FU13-42
3.
TOBIÁŠ OLŠAR
?
JUDO CLUB HAVIROV
MU13-37
-
TADEÁŠ ONDROUŠEK
?
JUDO ŽELEZO HRANICE
MU13+51
3.
IVAN ORLOV
?
TEAM UKRAINE
MU15-38
1.
OLEKSII ORLOV
?
TEAM UKRAINE
MU11-29
-
JĘDRZEJ ORŁOWSKI
?
PRETORIAN TEAM
MU11-35
1.
ALEKSANDER OSIECKI
?
KS SAKANA LEGIONOWO
MU18-66
-
TADEÁŠ OSIČKA
?
JUDO SKKP BRNO
MU18-55
3.
TOMASZ OSTROWSKI
?
SS DĄB DĘBOWIEC
MU13-40
-
KYRYL OSYCHENKO
?
TEAM UKRAINE
MU18-90
2.
RONJA OTZEN
?
GWARDIA TYCHY
FU18-70
3.
LINDA OŽANA
?
JUDO BESKYDY
FU13-36
-
FILIP PACHOLAK
?
UKJ LEMUR
MU15-42
1.
BOHDAN PAFNUTIEV
?
UKS IPPON TYCHY
MU18-90
-
TOMÁŠ PALIAN
?
TJ BANÍK KARVINÁ
MU18-73
-
MICHAŁ PALUCH
?
POPP PSZCZYNA
MU15-46
-
VIKTORIIA PANKANYNETS
?
TOTEM JUDO
FU13+49
-
IVAN PANOV
?
TEAM UKRAINE
MU15-60
7.
YEHOR PANOV
?
TEAM UKRAINE
MU11-45
5.
WIKTOR PARTYKA
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU15-55
3.
ALEKSANDER PASTERNAK
?
UKS IPPON TYCHY
MU11-38
-
SOFIE PASTORKOVÁ
?
JUDO DOLNI KOUNICE
FU18-63
-
LENA PASZEK
?
PTS JANOSIK BB
FU18-52
-
ALEKSANDER PATOŁA
?
GWARDIA TYCHY
MU11-35
-
MAKSYMILIAN PATOŁA
?
GWARDIA TYCHY
MU13-43
-
OTAKAR PAVELKA
?
SKP JUDO ZLIN
MU13-31
7.
JAN PAVEZA
?
JUDO DRAGONS II
MU15-55
5.
DAVID PAVLUKHIN
?
TEAM UKRAINE
MU13-40
-
KAMIL PAWLIK
?
GUJAKAN JAWORZNO
MU13-43
-
SZYMON PAWLUCZUK
?
UKJ LEMUR
MU15-66
2.
TOMASZ PAWLUCZUK
?
UKJ LEMUR
MU13-43
-
SZYMON PAWŁOWSKI
?
BUDOWLANI S-C
MU13-47
7.
WIKTOR PAWŁOWSKI
?
GKS CZARNI BYTOM
MU11-38
7.
VIKTOR PAZDERA
?
ENERGY JUDO TEAM
MU13-43
-
JAKUB PAZGAN
?
UKS FENIKS BYTOM
MU11-45
7.
ADA PAŁAMARZ
?
KS POLONIA RYBNIK
FU11-30
5.
IGA PAŚ
?
PRETORIAN TEAM
FU13-30
2.
KACPER PAŚ
?
GWARDIA TYCHY
MU15-38
2.
ANTONINA PELCZAR
?
UKS MAXIMUS
FU15-44
5.
ARTEM PETROV
?
TEAM UKRAINE
MU13-40
-
DMYTRO PETROV
?
AJ RZESZÓW
MU18-90
3.
VOJTĚCH PETROVSKÝ
?
TJ OSTRAVA
MU11-26
-
MARIIA PETROVTSII
?
TOTEM JUDO
FU18-70
-
MAGDALENA PICHNIARCZYK
?
GWARDIA TYCHY
FU15-52
-
NIKODEM PIECH
?
GWARDIA TYCHY
MU11-26
-
OLIWIA PIELOCH
?
KS TORNADO TEAM
FU15-48
3.
MICHAŁ PIETRZAK
?
UKJ LEMUR
MU13-47
-
ANNA PIETRZYKOWSKA
?
PTS JANOSIK BB
FU15-70
3.
HANNA PIETRZYKOWSKA
?
PTS JANOSIK BB
FU13+49
-
FILIP PIJANOWSKI
?
KS CIESZYN
MU15-42
-
JAKUB PIJANOWSKI
?
KS CIESZYN
MU15-50
3.
YEVHEN PINCHUK
?
JC LION
MU13-37
3.
JAN PINOCY
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU11-41
1.
LANC PIOTR
?
POPP PSZCZYNA
MU15-66
-
KASJAN PIOTROWSKI
?
KOKA JASTRZĘBIE
MU15-50
2.
BÁLINT PIRŠEL
?
JK LEVICE
MU9-25
-
GRZEGORZ PIĄTEK
?
UKJ LEMUR
MU11-32
-
PAULINA PIĘTA
?
AZS GLIWICE
FU11-43
5.
MIKULÁŠ PLACHÝ
?
ENERGY JUDO TEAM
MU11-32
5.
NINA PLESZYNIAK
?
BUDOWLANI S-C
FU11-39
1.
MIRON PODGÓRNI
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU13-43
7.
JAKUB PODZEMNÝ
?
JUDO NOVÝ JIČÍN
MU15-55
-
ALICJA POLAKIEWICZ
?
UKS FENIKS BYTOM
FU13-45
-
DAVID POLCER
?
ENERGY JUDO TEAM
MU11-32
7.
MAKSYMILIAN POLCZYK
?
KS TORNADO TEAM
MU11-29
-
ANDRZEJ POLETAJEW
?
GWARDIA KOSZALIN
MU18-60
7.
FRYDERYK POLIT
?
UKS MAXIMUS
MU9-22
-
KAROL POPIEL
?
UKJ LEMUR
MU11-26
-
PATRYK POPIEL
?
UKJ LEMUR
MU13-43
-
LAURA POSMURNA
?
SK YAWARA PRAGUE
FU18-52
-
JULIE POSPÍŠILOVÁ
?
JUDO ŽELEZO HRANICE
FU13-27
2.
FILIP POSŁUSZNY
?
UKJ LEMUR
MU13+51
-
HANNA POUCH
?
UKS FENIKS BYTOM
FU13-30
5.
JAROSLAV PRCHAL
?
TJ BANÍK KARVINÁ
MU13-40
-
KACPER PROCHOWNIK
?
KS GWARDIA BB
MU18-81
-
BARBORA PROCHÁZKOVÁ
?
SKP JUDO ZLIN
FU13-27
3.
MAKAR PROKHACHEV
?
TEAM UKRAINE
MU11-32
-
PAULINA PROĆ
?
UKJ LEGION ZAMOŚĆ
FU15-48
-
BARTOSZ PRUKSA
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
MU13+51
-
JULIA PRZEŁOŻNY
?
AJ GLIWICE
FU15-57
5.
ADAM PRZYŁUDZKI
?
UKS FENIKS BYTOM
MU11-35
-
RADZIMIR PRZYŁUDZKI
?
UKS FENIKS BYTOM
MU11-29
-
JAKUB PRÁŠEK
?
JUDO USK PRAHA
MU18-66
-
MATĚJ PRÁŠEK
?
JUDO USK PRAHA
MU18-46
3.
KRZYSZTOF PSTRUCHA
?
JUDO KANGURY
MU11-35
-
YEVHENII PTASCHNICHENKO
?
TS WISŁA KRAKÓW
MU15-50
-
FRANCISZEK PUCHER
?
GWARDIA TYCHY
MU11-41
2.
FILIP PUDEŁKO
?
POPP PSZCZYNA
MU15-55
-
JANA PULZEROVÁ
?
ENERGY JUDO TEAM
FU11-36
5.
ALICJA RATKA
?
UKS IPPON TYCHY
FU15-48
-
MARK REMETSKI
?
TEAM UKRAINE
MU18-60
-
ADAM RESUTÍK
?
JUDO USK PRAHA
MU18-66
1.
ALAN ROLKA
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU15-55
-
KACPER ROMANIUK
?
UKJ LEMUR
MU15-42
-
JAKUB ROSIEK
?
TS WISŁA KRAKÓW
MU15-42
-
ADAM ROSÓŁ
?
BUDOWLANI S-C
MU13-47
3.
MAKSYM ROTAR
?
JC LION
MU18-81
1.
TYMOTEUSZ ROTKO
?
GWARDIA TYCHY
MU11-32
-
OSKAR RUDZKI
?
KS TORNADO TEAM
MU11-26
-
JAKUB RUSIN
?
PTS JANOSIK BB
MU13-43
-
SZYMON RUSIN
?
PTS JANOSIK BB
MU9-25
7.
DANIEL RUSNÁK
?
TJ BANÍK KARVINÁ
MU18-66
-
ZOFIA RYSZKOWSKA
?
UKJ LEMUR
FU11-24
-
NIKODEM SADZIKOWSKI
?
PTS JANOSIK BB
MU9-25
-
ARTEM SAFRONOV
?
MKS JUVENIA WROCŁAW
MU18-55
3.
SEWERYN SAGANTY
?
KS TORNADO TEAM
MU15-46
-
TIMUR SAGDIC
?
PRETORIAN TEAM
MU11-32
3.
MICHALINA SAJAN
?
SS DĄB DĘBOWIEC
FU11-39
5.
KAROLINA SALAMON
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU15-48
-
RÓBERT SALAY
?
JK TRNAVA
MU18-66
7.
MAŁGORZATA SAMEK
?
TS WISŁA KRAKÓW
FU15-48
-
JAROSLAV SAMKO
?
JUDO ŽELEZO HRANICE
MU13-47
-
LILIANA SAMOJLUK
?
UKS KARKOSZ TEAM
FU9-23
1.
MAREK SASÁK
?
ŠK JUDO DUBNICA NV
MU13-40
-
MARIA SAVANOVICH
?
POL-AM JUDO ACADEMY
FU15-52
-
MARIA SAŁAGACKA
?
UKJ LEMUR
FU15-52
-
JAKUB SAŁUGA
?
UKS MAXIMUS
MU9-34
1.
TYMOTEUSZ SEREMAK
?
AZS GLIWICE
MU13-28
-
PIOTR SEWERYN
?
UKS MAXIMUS
MU13+51
-
ILLIA SHCHERBAKOV
?
JUDO GORILLA LVIV
MU18-90
-
MYKHAILO SHEVCHENKO
?
TEAM UKRAINE
MU13-51
5.
OLEKSANDR SHEVERAK
?
TOTEM JUDO
MU11-35
-
SZYMON SIEJKA
?
UKJ LEMUR
MU13-40
2.
SZYMON SIEKIERKA
?
KS AK. SPARTA SKOCZÓW
MU15-46
-
WOJCIECH SIENNIAK
?
KOKA JASTRZĘBIE
MU13-31
-
LENA SIKORSKA
?
POPP PSZCZYNA
FU9-29
2.
MARTIN SIMON
?
ENERGY JUDO TEAM
MU11-29
-
PATRIK SIMON
?
ENERGY JUDO TEAM
MU13-47
-
GABRIEL SIOREK
?
AJ RZESZÓW
MU18-66
5.
KACPER SIUDEK
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU15-55
-
LENA SKAŁUBA
?
MOSIR BOCHNIA
FU15-57
2.
KAROL SKIEPKO
?
UKJ LEMUR
MU15-50
5.
SZYMON SKOCZYLAS
?
UKS FENIKS BYTOM
MU13-43
-
BARTOSZ SKOWRONEK
?
KS CIESZYN
MU11-38
-
EMILIA SKOWRONEK
?
KS CIESZYN
FU15-48
-
OLIWIA SKOWROŃSKA
?
PRETORIAN TEAM
FU15-44
3.
FILIP SKOWROŃSKI
?
PRETORIAN TEAM
MU13-40
-
PRZEMYSŁAW SKRZYPIEC
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU15-50
-
OLEKSANDR SKVORCHEVSKYI
?
TEAM UKRAINE
MU15-60
-
MARYANA SLYEPKO
?
TEAM UKRAINE
FU15-52
2.
KRZYSZTOF SMALA
?
PTS JANOSIK BB
MU15-60
2.
VILEM SMERAK
?
SK YAWARA PRAGUE
MU13-31
5.
MICHAŁ SOBCZAK
?
KS CIESZYN
MU9-31
-
AMELIA SOBOLEWSKA
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU13-36
7.
ALEKSY SOBOSZEK
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
MU13-40
-
ALEKSANDER SOBOŃ
?
UKS MAXIMUS
MU11-35
-
POLA SOBOŃ
?
UKS MAXIMUS
FU9-26
1.
MAKSIM SOLIANYK
?
SK YAWARA PRAGUE
MU13-37
2.
VOJTĚCH SOSNAR
?
JUDO BESKYDY
MU13-43
-
PATRYK SPYRA
?
KS CIESZYN
MU18-66
7.
MIŁOSZ SPYTKOWSKI
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
MU15-81
1.
LEON SROCZYŃSKI
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU11-35
-
WERONIKA STACHERA
?
MOSIR BOCHNIA
FU15-44
1.
DOMINIK STACHOWSKI
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU13-51
5.
VIKTORIE STACHOŇOVÁ
?
PROJUDO
FU11-27
-
ZUZANNA STALA
?
TS WISŁA KRAKÓW
FU13-45
-
IGOR STALKA
?
PTS JANOSIK BB
MU13-34
-
ŁUKASZ STASZKIEWICZ
?
KS GWARDIA BB
MU18-60
-
SAMUEL STAWIARZ
?
MOSIR BOCHNIA
MU18-60
-
KAMIL STAZSEK
?
PTS JANOSIK BB
MU9-25
-
DOMINIK STAŚKIEWICZ
?
JUDO CHOJRAK
MU11-35
5.
KSAWERY STAŚKIEWICZ
?
JUDO CHOJRAK
MU13-40
1.
DANIEL STEFAL
?
JUDO USK PRAHA
MU13-31
3.
ROMAN STEJSKAL
?
ENERGY JUDO TEAM
MU13-34
-
ANNA STEMPNIK
?
GWARDIA TYCHY
FU13-45
-
NATALIA STEMPNIK
?
GWARDIA TYCHY
FU11-30
-
PROKOP STEČÍNSKÝ
?
ENERGY JUDO TEAM
MU13+51
3.
DOMINIK STODÓŁKIEWICZ
?
KS TORNADO TEAM
MU11-23
-
NATALIA STOKOWSKA
?
KS TORNADO TEAM
FU18-57
5.
HANNA STOL
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU13-30
3.
ANTONI STRUZIK
?
MOSIR BOCHNIA
MU11-29
3.
LEON STRUZIK
?
MOSIR BOCHNIA
MU11-29
-
MICHALINA STRZYŻ
?
KS TORNADO TEAM
FU15-36
-
WOJCIECH STYCZEŃ
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
MU15-50
-
ZUZANNA STYCZEŃ
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
FU9-23
2.
LADISLAV STYRNAL
?
JUDO DDM TŘINEC
MU18-50
5.
KACPER STĘPIEŃ
?
UKJ LEGION ZAMOŚĆ
MU18-60
-
DAVID STŘÍLKA
?
ENERGY JUDO TEAM
MU15-55
7.
ADRIAN SUCHODOLSKI
?
BUDOWLANI S-C
MU18-66
-
JULIA SUPERNIOK
?
KS CIESZYN
FU15-70
1.
JAKUB SURMA
?
JUDO CLUB HAVIROV
MU15-50
-
VLADYSLAV SYNIAVSKYI
?
TEAM UKRAINE
MU13-51
2.
BARTŁOMIEJ SYPNIEWSKI
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU15-46
3.
KACPER SZACHŁOWICZ
?
PTS JANOSIK BB
MU9-28
7.
LILIANA SZAJTER
?
PTS JANOSIK BB
FU11-27
-
LILIANA SZAJTER
?
PTS JANOSIK BB
FU13-27
4.
OLIWIER SZAJTER
?
KS CIESZYN
MU13-31
-
DARIA SZAPOWAŁOWA
?
PTS JANOSIK BB
FU11-27
-
TYMON SZAROTA
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU15-55
-
ANNA SZARY
?
POPP PSZCZYNA
FU15-57
7.
JULIA SZCZEPAŃSKA
?
AJ RZESZÓW
FU18-44
1.
BŁAŻEJ SZCZEŚNIAK
?
UKS FENIKS BYTOM
MU13-40
-
FABIAN SZCZYGIEŁ
?
PRETORIAN TEAM
MU11-29
-
HANNA SZEWCZYK
?
KS GWARDIA BB
FU13-30
-
HANNA SZEWCZYK
?
UKJ LEMUR
FU13-45
7.
TYMOTEUSZ SZEWCZYK
?
PTS JANOSIK BB
MU11-45
-
MATYLDA SZOJDA
?
GWARDIA TYCHY
FU13-33
5.
ANNA SZOPA
?
KEJZA TEAM RYBNIK
FU13-39
-
ANTONINA SZUMNY
?
UKS JUDO WOLBROM
FU15-52
-
ANTONI SZWARC
?
UKJ LEMUR
MU15-46
-
ANTEK SZYMCZYK
?
UKS KATA GURUMA
MU15-66
-
AGATA SZYMURA
?
KS TORNADO TEAM
FU11-24
-
MICHAL SZÁSZ
?
JK LEVICE
MU11-32
-
ELIŠKA SÝKOROVÁ
?
PROJUDO
FU18-63
-
DARIA SŁOBODZIAN
?
KS AK. SPARTA SKOCZÓW
FU13-42
5.
MIKOŁAJ SŁOBODZIAN
?
KS AK. SPARTA SKOCZÓW
MU13-37
-
IGNACY SŁOMKA
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU11-26
2.
FLORA TABACCHETTI
?
ATLETICO ALEXANDRIA
FU13-42
1.
FLORA TABACCHETTI
?
ATLETICO ALEXANDRIA
FU15-40
1.
MARCEL TABASZEWSKI
?
UKS MAXIMUS
MU11-35
5.
IGOR TALIK
?
MOSIR ŻYWIEC
MU13-43
-
KYRYLO TARANENKO
?
TEAM UKRAINE
MU18-60
-
JAN TARNOWSKI
?
AZS GLIWICE
MU15-50
-
JAKUB TERELMEŠ
?
PROJUDO
MU13-43
-
TOMÁŠ TIHELKA
?
PROJUDO
MU15-73
3.
ERYK TIMMERMANS
?
UKS GROT KRAKÓW
MU18-50
1.
KRYSTIAN TIMMERMANS
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU15-50
-
NIJA TOM
?
PTS JANOSIK BB
FU11-36
-
ONDŘEJ TOMAN
?
JUDO NOVÝ JIČÍN
MU13-34
-
HLIB TOMAROV
?
TEAM UKRAINE
MU11-29
1.
HANNA TORA
?
KS AK. SPARTA SKOCZÓW
FU13-42
3.
KVIDO TRAGAN
?
JUDO BESKYDY
MU11-29
5.
MAKSYM TRETYNNYK
?
TEAM UKRAINE
MU18-60
-
TYMON TROJANOWICZ
?
GWARDIA TYCHY
MU11-38
7.
MARTINA TRUISI
?
ATLETICO ALEXANDRIA
FU15-52
3.
VASYL TRYNCHUK
?
KANO
MU13-43
3.
WIKTORIA TUCHARZ
?
BUDOWLANI S-C
FU13-42
-
DANIIL TULSKY
?
SK YAWARA PRAGUE
MU11-38
-
POLINA TUMKO
?
TEAM UKRAINE
FU18-48
1.
JESSICA TUREK
?
UKS JUDO WOLBROM
FU15-52
5.
MAKS TWARDZIK
?
KS JUDO KORNOWAC
MU9-22
-
ADAM TŘASLÍN
?
TJ OSTRAVA
MU13-34
-
FILIP TŘASLÍN
?
TJ OSTRAVA
MU11-32
-
ALICJA UCHYMIAK
?
UKJ LEGION ZAMOŚĆ
FU18-48
-
WIKTOR UJMA
?
GWARDIA TYCHY
MU11-41
-
EMA ULLVER
?
SKP JUDO ZLIN
FU13-36
-
JONÁŠ URBANCZYK
?
JUDO ČESKÝ TĚŠÍN
MU13-43
-
MIKULÁŠ URBÁNEK
?
JUDO USK PRAHA
MU13-43
7.
AKEXANDR VALA
?
JUDO BESKYDY
MU13-34
-
ARTUR VANKÁT
?
JUDO ČESKÝ TĚŠÍN
MU15-66
3.
LEO VARGA
?
JK LEVICE
MU11-35
2.
EMMA VARGOVÁ
?
JK LEVICE
FU13-30
7.
YEHOR VASHETSA
?
TEAM UKRAINE
MU11+45
1.
LUKÁŠ VAVRO
?
SKP JUDO ZLIN
MU13-47
-
TIMUR VELYKYI
?
GKS CZARNI BYTOM
MU11-29
7.
MICKEY VESELY
?
SK YAWARA PRAGUE
MU15-42
2.
MATĚJ VESELÝ
?
JUDO DOLNI KOUNICE
MU15-66
-
MARCO VETOR
?
JK LEVICE
MU13-37
-
PATRIK VETOR
?
JK LEVICE
MU9-25
7.
JAKUB VLÁČIL
?
ENERGY JUDO TEAM
MU9-37
1.
JAKUB VLÁČIL
?
ENERGY JUDO TEAM
MU9-EXT1
1.
METODĚJ VODENKA
?
JUDO USK PRAHA
MU13-40
-
BLAZEJ VOJTECH
?
PROJUDO
MU18-55
7.
RICHARD VOLEK
?
JUDO NOVÝ JIČÍN
MU11-29
-
KOSTIANTYN VOLOSHYN
?
TEAM UKRAINE
MU13-34
-
YEVA VOLOSHYNA
?
TEAM UKRAINE
FU13-36
5.
SOFIE VRÁNOVÁ
?
JUDO NOVÝ JIČÍN
FU15-48
-
JAROSLAV VYSLOUŽIL
?
TJ BANÍK KARVINÁ
MU18-81
-
KRZYSZTOF WAJDA
?
PTS JANOSIK BB
MU15-50
-
ZOFIA WAJDA
?
PTS JANOSIK BB
FU11+43
2.
MIKOŁAJ WALARUS
?
UKJ LEMUR
MU13-34
-
OLIWIER WALCZYSKO
?
KS CIESZYN
MU11-35
-
AGNIESZKA WARCZOK
?
UKS JUDO AHINSA TG
FU15-57
-
JAGODA WAWAK
?
PTS JANOSIK BB
FU9-23
3.
RAFAŁ WIECZOREK
?
KS GWARDIA BB
MU15-38
-
OSKAR WIERCIŃSKI
?
PTS JANOSIK BB
MU11+45
7.
ZUZANNA WILCZYŃSKA
?
MOSIR BOCHNIA
FU11-36
1.
MIKOŁAJ WILK
?
KEJZA TEAM RYBNIK
MU18-66
-
SZYMON WILKOSZ
?
TS WISŁA KRAKÓW
MU15-60
1.
MAURYCY WINIARSKI
?
UKS IPPON TYCHY
MU13-51
-
JOWITA WITEK
?
BUDOWLANI S-C
FU9-35
1.
KRZYSZTOF WIĘCKOWIAK
?
BUDOWLANI S-C
MU13-43
-
JULIA WIŚNIEWSKA
?
GKS CZARNI BYTOM
FU18-63
7.
ZOJA WIŚNIEWSKA
?
UKJ LEMUR
FU15-48
5.
TYMEK WOJCIECHOWSKI
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU11-29
-
MARCEL WOJCIESZEK
?
MOSIR BOCHNIA
MU15-66
3.
WIKTOR WOJCIESZKO
?
UKJ LEGION ZAMOŚĆ
MU15-55
-
EMILIA WOJTAS
?
UKS KARKOSZ TEAM
FU11-27
-
SZYMON WOJTAS
?
UKS KARKOSZ TEAM
MU15-42
-
GRZEGORZ WOLNY
?
KSW OPOLE
MU18-66
-
TYMOTEUSZ WOLNY
?
KSW OPOLE
MU15-46
-
WOJCIECH WOŁOSZCZUK
?
UKJ LEMUR
MU13-40
-
KAMILA WOŹNIAK
?
KS GWARDIA BB
FU13-30
3.
KRZYSZTOF WOŹNIAK
?
JT MODLIBORZYCE
MU18-46
4.
MARIA WOŹNIAK
?
UKJ LEMUR
FU18+70
-
FILIP WRÓBEL
?
JT MODLIBORZYCE
MU13-43
-
MICHAŁ WYDRA
?
KS GWARDIA BB
MU13-34
5.
PIOTR WYSOCKI
?
UKJ LEMUR
MU9-25
5.
GRZEGORZ WÓJCIK
?
MOSIR BOCHNIA
MU13-37
-
WOJCIECH WÓJCIK
?
MOSIR BOCHNIA
MU11-32
-
ZUZANNA WÓJCIK
?
AJ GLIWICE
FU13-36
-
HELENA WĄTOREK
?
KS AK. SPARTA SKOCZÓW
FU15-48
2.
NADIA YACOUBI
?
KS CIESZYN
FU18-44
3.
RAYAN YACOUBI
?
KS CIESZYN
MU13-47
2.
SOPHIA YASEMIN ALTAY
?
JUDO BESKYDY
FU15-63
3.
ROSTYSLAV YUKHYMOVYCH
?
MKS JUVENIA WROCŁAW
MU18-66
-
ROMAN YURCHENKO
?
TEAM UKRAINE
MU18-66
-
BOHDAN ZABOLOTNYY
?
TEAM UKRAINE
MU13-34
-
KRYSTYNA ZABŁOCKA
?
UKJ LEMUR
FU18-57
5.
KRZYSZTOF ZABŁOCKI
?
UKJ LEMUR
MU15-46
5.
DAMIR ZACHARENKOV
?
SK YAWARA PRAGUE
MU15-55
-
IVAN ZADNIPRYANETS
?
TEAM UKRAINE
MU18-73
3.
MAKAR ZAHNOI
?
KANO
MU13-37
5.
ANTONI ZAJĄC
?
AJ RZESZÓW
MU13-34
-
JAKUB ZAJĄC
?
AZS GLIWICE
MU11+45
-
GABRIELA ZAJĄCZKOWSKA
?
MIZUKA OPOLE
FU11-43
2.
ADAM ZAK
?
JUDO DRAGONS II
MU18-73
2.
ALBERT ZAK
?
JUDO DRAGONS II
MU15-42
7.
ALAN ZAREMSKI
?
KS AK. SPARTA SKOCZÓW
MU15-42
-
MIŁOSZ ZAREMSKI
?
KS AK. SPARTA SKOCZÓW
MU9-28
2.
JAN ZAWIDNIAK
?
KS POLONIA RYBNIK
MU11-29
-
KACPER ZAWISŁA
?
BUDOWLANI S-C
MU13-34
-
MICHAŁ ZAWISŁA
?
BUDOWLANI S-C
MU13-37
-
DIANA ZAZIRNA
?
TEAM UKRAINE
FU18-52
2.
ALEKSANDER ZBYTNIEWSKI
?
PTS JANOSIK BB
MU18-66
2.
ALICJA ZGLICZYŃSKA
?
KS CIESZYN
FU18-48
3.
SAMIR ZHALINSKYI
?
UKS JUDO KRAKÓW
MU15-38
-
ARTEM ZHOLOB
?
TEAM UKRAINE
MU11-29
-
PAWEŁ ZIMOŃCZYK
?
KS POLONIA RYBNIK
MU15-50
-
MAKSYM ZINCHUK
?
JC LION
MU18-55
1.
LAURA ZIĘBICKA
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
FU11+43
3.
PAULA ZIĘBICKA
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
FU15+70
2.
JAKUB ZIĘTEK
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
MU13-37
-
BŁAŻEJ ZYCH
?
MOSIR BOCHNIA
MU18-50
4.
ROMANA ZÁMORSKÁ
?
SKP JUDO ZLIN
FU13-42
-
MAREK ĎURČINKA
?
JK LEVICE
MU13-47
-
MARTIN ĎURČINKA
?
JK LEVICE
MU9-25
-
KRZYSZTOF ŁABECKI
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
MU18-73
-
MICHAŁ ŁAPKA
?
KS TORNADO TEAM
MU15-55
-
NIKODEM ŁASZCZOK
?
PTS JANOSIK BB
MU18-90
1.
KRZYSZTOF ŁUKASIK
?
UKJ LEMUR
MU13-43
5.
DARIA ŁYCZKO
?
AJ RZESZÓW
FU18-52
-
KAROLINA ŚLEZIONA
?
GWARDIA TYCHY
FU11-39
3.
ADAM ŚLĘZAK
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
MU15-55
-
MARTYNA ŚWITAŁA
?
UKS JUDO MYSŁOWICE
FU15-57
-
PETR ŠEBESTA
?
JUDO ČESKÝ TĚŠÍN
MU9-28
-
RADIM ŠEBESTA
?
JUDO ČESKÝ TĚŠÍN
MU11-29
-
JAKUB ŠENK
?
JUDO NOVÝ JIČÍN
MU15-60
-
OSKAR ŠEVČÍK
?
SOKOL PRAHA VRŠOVICE
MU18-66
-
DOMINIK ŠIŠKA
?
ODDÍL JUDO KETKOVICE
MU11-32
-
MARIE ŠKAPOVÁ
?
ENERGY JUDO TEAM
FU15-48
7.
TIBOR ŠTĚPÁN
?
ŠK JUDO DUBNICA NV
MU11-38
-
MARTIN ŠTĚRBA
?
TJ OSTRAVA
MU11-38
-
ŠIMON ŠUSTAL
?
JUDO ŽELEZO HRANICE
MU13-34
-
DOROTA ŠUSTALOVÁ
?
JUDO ŽELEZO HRANICE
MU11-29
-
DOROTA ŠUSTALOVÁ
?
JUDO ŽELEZO HRANICE
FU11-27
-
IGA ŻAGAN
?
PTS JANOSIK BB
FU11-27
3.
IGA ŻAGAN
?
PTS JANOSIK BB
FU13-27
1.
MILENA ŻAGAN
?
PTS JANOSIK BB
FU13-36
1.
MILENA ŻAGAN
?
PTS JANOSIK BB
FU15-36
2.
ĄGATA ŻUKOWSKA
?
UKJ LEGION ZAMOŚĆ
FU18-70
3.
MAGDA ŻUREK
?
POL-AM JUDO ACADEMY
FU11-36
5.
MAJĄ ŻYREK
?
KS GWARDIA BB
FU13-33
7.
SZYMON ŻYREK
?
KS GWARDIA BB
MU18-73
5.